Yeni Bir Ben 15-19 Ekim Cuma Azra, Selma, Ceylan, Nesrin, Nalan Puanları Kim Elendi?

Yeni Bir Ben yarışması 15-19 ekim haftası yayına başladı. 15 ekim pazartesi Yeni Bir Ben yarışmasında bu haftanın ilk konsepti maskeli balo oldu. Haftanın her günü farklı konseptler deneniyor. Yeni Bir Ben 15-19 Ekim Cuma Azra, Selma, Ceylan, Nesrin, Nalan Puanları Kim Elendi? Yeni Bir Ben yarışmasının yarışmacıları çok iddaalı.

Hem estetik olarak değişen hem de moda konusundaki bilgilerini konuşturan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çalışıyorlar. Ancak jüri artık puanları bol bol vermiyor. Maskeli balo konseptinde yarışmacılara çok düşük puanlar verdiler. Çünkü yarışma başlayalı haftalar oldu ve hala konsepte uygun olmayan şekilde giyiniyorlar. Jürinin de sabrı kalmıyor bu yüzden.

Pazartesi günü puanları şu şekilde oldu. Pazartesi günü maskeli balo konsepti ile Selma jüri üyelerinden 6 puan aldı. Nesrin ise siyah giyimiyle jüri üyelerinden 5 puan aldı. Azra pazartesi günü jüri üyelerinden toplam 5 puan aldı. Ceylan da maskeli balo konsepti ile jüriden 8 aldı. Nalan Hanım jüri üyelerinden toplamda 12 puan aldı. 

Pazartesi günü yarışmaya yeni katılan isim Nalan konsepte uygun şekilde giyindi. Nalan giyimiyle jüriyi etkileyemeyi başardı ve toplam 12 puan alarak diğer yarışmacıların hepsini geçti ilk bölümde. Bakalım haftanın diğer günleri sonuç nasıl değişecek?

Yeni Bir Ben cuma günü hafta birincisi Selma 2. Nesrin 3. Nalan 4. oldu. Yeni Bir Ben 19 Ekim  yarışması hafta birincisi Azra olurken Ceylan da elenen isim oldu. 

AZRA ALTIN KAZANDI 49 PUAN ALARAK HAFTA BİRİNCİSİ OLDU.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2018