Yeni Bir Ben 21 Eylül Haftanın Finali Kim Kazandı Kim Elendi?

Yeni Bir Ben 21 Eylül Haftanın Finali Kim Kazandı Kim Elendi? Yeni Bir Ben Yarışmasında yarışmacılar hem kendilerinde değişikliğe gidiyor hem de verilen konsepte göre uygun bir kombin yapıp jürinin karşısına geçerek puan almaya çalışıyorlar.

Yeni Bir Ben yarışmasında 5 kadın değişime hazırdır. 5 kadında inanılmaz değişimi görmeye hazır olun. Sadece değişim programı değil bu aynı zamanda bir de moda yarışması. Değişim yaşayan kadınlar modaya göre giyinip puan almak için yarışıyorlar.

u haftanın birincisi de Nesrin Oldu. Nesrin instagramdan çekilişle elbisesini hediye ediyor.

Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez’in jüri koltuğunda olduğu Yeni Bir yarışması hafta içi her gün ekrana geliyor. Haftanın 5 günü 5 kadının hikayesini dinleyecke ve değişimlerine tanık olacaksınız. Fiziken ve ruhen yeni biri olmaya ihtiyaç duyan beş kadının büyük değişimini ekrana getirecek olan aynı zamanda kıyasıya bir moda yarışı da gerçekleşecek.

Yeni Bir Ben yarışmasında bu haftanın yarışmacıları olan Azra, Nilay, Tuğçe, Nesrin ve Selma. 5 kadından en büyük değişimi gösteren ve modaya uygun giyinerek jüriden en yüksek puanı alan yarışmacı kim olacak? Bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yeni Bir yarışmasında geçen hafta elenen isim Sesil olmuştu. Sesil’in yerine gelen isim Nilay Işık.

Yeni Bir yarışmasında hafta finali olan cuma günü kazanan isim açıklanıyor. Yeni Bir Ben hem güzellik hem de moda yarışması. Jüri üyelerinden en çok puanı alan yarışmacı haftanın birincisi seçiliyor. Yeni Bir Ben 21 eylül cuma akşamı kazanan ismi sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

21 EYLÜL CUMA GÜNÜ YENİ BİR YARIŞMASINDA ELENEN İSİM TUĞÇE OLDU..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018