Yeni Bir Ben 28 Eylül Cuma Kim Birinci Oldu Kim Elendi?

Yeni Bir Ben 28 Eylül Cuma Kim Birinci Oldu Kim Elendi? Yeni Bir Ben yarışmasında bu hafta yarışmaya yeni bir yarışmacı dahil oldu. Ceylan 28 yaşında ve mimar.

SON DAKİKA: YENİ BİR BEN YARIŞMASINDA 28 EYLÜL CUMA ELENEN İSİM NİLAY OLDU. PAZARTESİ GÜNÜ KONSEPTİ DE STAR PARÇAM BEYAZ OLDU.. NİLAYA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Yeni Bir Ben yarışmasında 28 eylül cuma hafta finalinde yarışmaya yeni katılan Ceylan kaç puan alacak? Yeni Bir Ben yarışmasında Ceylan, Azra, Nesrin ve Selma bu hafta da ellerinden gelen kombini yaparak en başarılı kombinle en yüksek puanı almaya gayret ediyorlar. Yeni Bir Ben yarışmasında 28 eylül cuma bölümünde hafta finalinde hangi yarışması birinci oldu? Yeni Bir Ben 28 eylül hafta finali kim elendi?

Yeni Bir Ben yarışmasında yarışmacılar kendini diğer yarışmacıların kıskandığını söylüyor.

Yeni Bir Ben yarışmasında 28 eylül cuma yarışmasında pazartesi rengini seç kombini yapılırken salı günü de yaza veda kombini yapıldı. Yaza veda partisine gitmek için nasıl giyinecekler yarışmacılar göreceğiz. Programda yarışmacıların kombinlerini aldıkları puanları sizlerle paylaşacağız.

 

YENİ BİR BEN YARIŞMASINDA 28 EYLÜL CUMA ELENEN İSİM NİLAY OLDU. PAZARTESİ GÜNÜ KONSEPTİ DE STAR PARÇAM BEYAZ OLDU.. NİLAYA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018