Yeni Bir Ben 28 Eylül Cuma Kim Birinci Oldu Kim Elendi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Yeni Bir Ben 28 Eylül Cuma Kim Birinci Oldu Kim Elendi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Yeni Bir Ben 28 Eylül Cuma Kim Birinci Oldu Kim Elendi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Yeni Bir Ben 28 Eylül Cuma Kim Birinci Oldu Kim Elendi? Yeni Bir Ben yarışmasında bu hafta yarışmaya yeni bir yarışmacı dahil oldu. Ceylan 28 yaşında ve mimar. Sosyal hayatının olmadığını itiraf etti. Evliliğe giden bir ilişkisi düğüne bir ay kala son bulmuş. O sürecin yıpratıcı olduğunu söylüyor. Bu yüzden de hayata çok zor adapte olmuş sonrasında. Onu anneannesi büyütmüş teyzesiyle. Anneannesinin ölümü onu çok üzmüş.

SON DAKİKA: YENİ BİR BEN YARIŞMASINDA 28 EYLÜL CUMA ELENEN İSİM NİLAY OLDU. PAZARTESİ GÜNÜ KONSEPTİ DE STAR PARÇAM BEYAZ OLDU.. NİLAYA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Ceylan değişim istediği için Yeni Bir Ben’e katıldı. Aynaya baktığında kendine güvenmek istiyor. Erkeklere güvenini ve özgüvenini kazanmak için Yeni Bir Ben programına katıldı. Yeni Bir Ben yarışmasında Ceylan estetik ameliyat ile burnunda nefes alma sorununu ve eğriliği düzelttirirken kuaförde de bazı değişiklikler yapıldı. Ceylan yapılan işlemler sonrasında yepyeni birisi oldu.

Yeni Bir Ben yarışmasında 28 eylül cuma hafta finalinde yarışmaya yeni katılan Ceylan kaç puan alacak? Yeni Bir Ben yarışmasında Ceylan, Azra, Nesrin ve Selma bu hafta da ellerinden gelen kombini yaparak en başarılı kombinle en yüksek puanı almaya gayret ediyorlar. Yeni Bir Ben yarışmasında 28 eylül cuma bölümünde hafta finalinde hangi yarışması birinci oldu? Yeni Bir Ben 28 eylül hafta finali kim elendi?

Yeni Bir Ben yarışmasında yeni katılan Ceylan ile birlikte diğer yarışmacılarda kendini diğer yarışmacıların kıskandığını söylüyor. Ceylan da programa ilk katıldığında bunu söyledi. Programa ilk katıldığında özgüveni eksik ve kendilerinden fiziksel bir şeyleri beğenmeyen yarışmacılar programdan sonra kendilerine özgüveni geliyor. Bu durumdan baktıklarında aslında program asıl amacını uygulamış görünüyor.

Yeni Bir Ben yarışmasında 28 eylül cuma yarışmasında pazartesi rengini seç kombini yapılırken salı günü de yaza veda kombini yapıldı. Yaza veda partisine gitmek için nasıl giyinecekler yarışmacılar göreceğiz. Programda yarışmacıların kombinlerini aldıkları puanları sizlerle paylaşacağız.

YENİ BİR BEN YARIŞMASINDA 28 EYLÜL CUMA ELENEN İSİM NİLAY OLDU. PAZARTESİ GÜNÜ KONSEPTİ DE STAR PARÇAM BEYAZ OLDU.. NİLAYA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018