Yeni Bir Ben 9 Kasım Cuma Kim Elendi 12 Kasım Yeni Gelen Kim?

Yeni Bir Ben 9 Kasım Cuma Kim Elendi Kim Birinci Oldu? Yeni Bir Ben programı 9 Kasım cuma hafta finali ile ekrana geliyor. Hafta finalinde yarışmacılar arasında son rekabet yaşanıyor. Yeni Bir Ben  yarışmasında 9 kasım cuma hafta finalinde de yarışmacılar en iyi konseptle jüriden en yüksek puanı almaya çalışıyorlar.

12 Kasım Pazartesi günü Yeni Bir Ben yarışmasına yeni gelen isimler kimler oldu?

Yeni Bir Ben yarışmasına 12 Kasımda Gelen Yağmur Turanlı
Yeni Bir Ben yarışmasına 12 Kasım pazartesi katılan Esra Hanım oldular..

Cuma günü tüm dengeler değişebiliyor. O yüzden yarışmacılar son dakikaya kadar kendilerini gösterecek iddaalı konseptler yapmakla mükellefler. Yeni Bir Ben yarışması 9 kasım cuma günü yeni bir konsept ile yarışıyor yarışmacılar. Yarışmacılar arasında rekabet kadar dostluklar tartışmalarda oluyor. Geçen haftalarda Nesrin’in aniden gitmesi üzerine yarışmacılar birbirine daha samimi davranmaya başladılar. Selma ve diğer yarışmacılar arasındaki olumsuzluklar bitti diyebiliriz.

Yeni Bir yarışması bu hafta çocuğunun mezuniyet töreni, Nikah Şahidi, Serbest Stil ve Elbise Şıklığı konsept fikirleri kullanıldı. Yarışmacılar verilen bütçe ile alışveriş yaptılar ve kendilerine en çok yakışan kıyafetle jüri karşısına çıktılar. Perşembe günü nikah şahidi konsepti ile yarışmacıların aldıkları puanları sizlerle paylaşalım.  Azra nikah şahidi için giydiği elbise ile jüriden toplam 17 puan aldı. Selma ise jüriden toplamda 23 puan aldı. Özlem de nikah şahidi olarak jüriden toplamda 22 puan aldı. Feride nikah şahidi olmak için giydiği elbise ile 9 puan aldı.

Yeni Bir Ben yarışmasında 9 Kasım cuma günü yarışmacılar farklı bir konsept ile jüri karşısına çıkacak. Haftanın son gününde yarışmacılar son puanlarını alarak birinci olmak isterken aralarından birine de veda etmek zorunda kalacaklar. Jüriden en düşük puanı alan yarışmacı sizce kim olacaktır? Yorumlara tahmininizi yazınız. Bizlerde yeni bölümle konumuzu güncelliyoruz.

Yeşilçam Ünlüleri  canlandırma cuma günü konsepti oldu. Yeni Bir Ben yarışmasında cuma birincisi belli oldu. Yeni Bir Ben bu haftanın birincisi de belli oldu.

Yeni Bir Ben yarışması Azra evden ayrılmak istediğini söyledi. Azra programdan ayrıldı. Yeni Bir Ben de Azra kendi isteği ile programdan ayrıldı. Azra kendi ismini değiştirdiğini itiraf etti. Azra’nın adı önceden Fatma’ymış. Bu yüzden Fatma adını kullanarak devam edeceğini söyledi.

Yeni Bir Ben Yarışmasında Selma tam altın kazandı. Selma Yeni Bir Ben yarışmasında tam altın kazanırken Özlem de yarışmadan elenen isim oldu. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2018