Yeni Bir Ben Azra Neden Yok Gitti Mi Programdan Çıktı Diskalifiye mi Oldu?

Yeni Bir Ben Azra Neden Yok Gitti Mi Programdan Çıktı? Yeni Bir Ben yarışmasında cuma günü farklı bir olay yaşandı. Programda ilk defa birisi kendi isteği ile programdan ayrıldı. Daha önce Nesrin programdan kimseye haber vermeden ayrılmıştı. Bu yüzden de diskalifiye edilmişti. Ancak bu sefer ki farklı. Yeni Bir Ben Azra Diskalifiye mi Oldu sorusuna hayır diyoruz..

Yeni Bir Ben Azra Diskalifiye olmadı. Azra kendi isteği ile Yeni Bir Ben yarışmasından ayrıldı. Onun Yerine gelen Yağmur Turanlı ve Esra Hanım hakkında detaylı bilgiler için yeni konumuza bakabilirsiniz.. Yeni Bir Ben yarışmasına yeni gelen Azranın yerine katılan Yağmur Turanlı ve Esra Hanım Kimdir?

Yeni Bir Ben yarışmasında uzun zamandır yer alan ve değişimi ile göz dolduran herkesin sevgisini kazanan Azra programdan ayrılmak istediğini söyledi. Cuma günü jürinin karşısına çıktı.  Azra artık kendisini Yeni Bir Ben olarak hissettiği söyledi. Bu programda değişimini tamamladığını söyledi ve artık başkalarına şans vermek gerektiğini düşünerek programdan ayrıldığını söyledi.  Artık programa başkalarının gelip değişip onlarında yeni bir ben olarak gitmesi gerektiğini söyledi. Bu düşüncesi çok ince bir düşünce. Kendisini tebrik ederiz.

Yeni Bir Ben Azra Kimdir? Yeni Bir Ben yarışmasında Azra Hanım 35 yaşında ve eşinden ayrılmış bekar bir kadın. 2 çocuğu var ve eşinden şiddet ve aldatma sebebiyle boşanmış. Azra Hanım programda adını Azra olarak kullansa da gerçekte adı Fatma.

Azra programda kendi değişimini tamamladığını özgüveninin geldiğini söyledi. Artık Azra adını kullanmayacağını da söyledi. Aslında Azra’nın adı Fatma imiş. Ancak yeni bir hayata başlamak için katıldığı bu programda adını Azra olarak kullandı. Ama programda psikolojik destek aldıkça aslında isim değiştirmenin hayat değiştirmediğini anladı. Bu yüzden de Fatma olarak ama eski Fatma değil kendinden emin güzel bir Fatma olarak programdan ayrıldı.

Yeni Bir Ben Yarışmasında 12 Kasım pazartesi akşamı da Azra’yı programda göremeyeceksiniz. Ancak programda bir isim daha elendi. Aslında Azra kendi isteği ile ayrılınca eleme yapmasalar da olurdu. Ancak jüri en düşük puanı alan ismi de eledi. Yeni Bir yarışmasında 9 kasım programında hem Azra hem de Özlem elendi. Pazartesi günü elenen Azra ve Özlem’in yerine yarışmaya 2 yeni isim dahil olacak.

Yeni Bir Ben Azra Neden Yok Gitti Mi Diskalifiye mi Oldu?

Azra kendi isteği ile Yeni Bir Ben yarışmasından ayrıldı. Onun Yerine gelen Yağmur Turanlı ve Esra Hanım hakkında detaylı bilgiler için yeni konumuza bakabilirsiniz.. Yeni Bir Ben yarışmasına yeni gelen Azranın yerine katılan Yağmur Turanlı ve Esra Hanım Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2018