Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya Kimdir? Yaşı Mesleği Resimleri İnstagramı - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya Kimdir? Yaşı Mesleği Resimleri İnstagramı

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya Kimdir? Yaşı Mesleği Resimleri İnstagramı hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Babası küçük yaşta ölmüş olan Ceylan babasızlığı çok hissettiğini ama öyle de yaşamaya alışık olduğunu söyledi. Bekar olan Ceylan Yeni Bir ben yarışmasında oldukça güzel bir kız olarak dikkat çekti..

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya Kimdir? Yaşı Mesleği Resimleri İnstagramı

1990 yılında İstanbulda doğan ve 28 yaşında bir mimar olan Ceylan Topkaya Yeni Bir Ben YARIŞMASINDA ADINDA SIKÇA SÖZ ETTİRDİ. Ceylan Topkaya abisi moda tasarımcısı ve kendine ait bir ayakkabı markasının sahibi ama şimdilik Amerikada moda tasarımları yapıyormuş. Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya hakkında bilgilerden biri de Mimar olduğu.  Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya psikolog istedi, saçlarını boyattı ve buruna küçük bir estetik yaptırdı.

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya Kimdir

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya ilk kombinini bir toplantıya giderken nasıl olunacağını dair bir kıyafet tercih etti. Cantayı 140 liraya küpeleri 20 liraya pantolonu 65 liraya aldığını söyleyen Ceylan Topkaya arkadaşlar beni kıskanacak diye iddialı laflar edince diğer yarışmacılar çok bozuldu.

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya hakında Nesrin ve Diğer arkadaşları yorumlarda değerlendirmelerde bulundular.. Dernek toplantısına giden mimarlar odası yemeğinde kaç lira harcadı Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya Kombinini 45 lira verdi. Ayakkabılara 160 lira veren Ceylan Topkaya Nilayın eleştirilerine oldukça bozuldu. Mor giyindiği için moraracakalr dediği arkadaşları sizce de morardı mı?

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya’ya Azra ne dedi diye merak edenler için hemen yazalım aslında beğendiğini ama eleştiri yapmak için de konuşmayacağını söyledi. Buluz ve pantolonu beğenmeyen Azra Mor elbiseyi çok sevdiğini söyledi. Nesrin ise ayakkabıyı çok beğendiğini açıkladı.

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya’ya Juri kaç puan verdi: Şebnem Dönmez: 2 puan Raşit Bağzıbağlı: 2 puan Tuvana Büyükçınar:1 verdi beğenmediğini açıkladı..
Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya elbisesi kombini


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Bir Ben Ceylan Topkaya Kimdir? Yaşı Mesleği Resimleri İnstagramı (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2018