Yeni Bir Ben Feride Kimdir? Yeni Bir Ben Feride Bilgileri Resimleri Kıyafetleri

Yeni Bir Ben Feride Safranbolulu olduğunu söyledi. Feride’nin Evliliğinden iki çocuğu olmuş ve şimdi ayrı yaşıyorlar. İkinci evliliğimi keşke yapmasaydım diyor. Bir çocuk için evlilik devam etmemeli diye vurguluyor. Günün konsepti Evlilik teklifi idi bakalım yarışmacımız Feride evlilik teklifinde nasıl bir kıyafet tercih etmiş.

Yeni Bir Ben Feride Kimdir? Yeni Bir Ben Feride Bilgileri Resimleri Kıyafetleri

Yeni Bir Ben Feride Kimdir bilgileri

Yeni Bir Ben yarışmasına 22 ekim pazartesi günü katılan Feride Kimdir? Yeni Bir Ben Feride Bilgileri Resimleri Kıyafetleri kombinleri burada olacak. Yeni Bir Ben Feride ye tüm jüri üyeleri 3 er puan verdi. Feridenin beklentisi elbette daha yüksekti ama tüm jüri üyelerinden aldığı 3 puanla Yeni Bir Ben yarışmasına merhaba dedi.

Feride Yeni Bir Ben yarışmasına 22 Ekim pazartesi günü katıldı ve oldukça iddialı bir girip yaparak daha ilk günden birinci olmaya layık olduğunu dile getirdi. Diğer yarışmacılar Selma, Azra, Nesrin ve Nalan için oldukça iyi olduklarını ancak birinci olmak için elinden geleceğini bildirdi.

Yeni Bir Ben Feride Kimdir bilgileri

Günün tartışması ise Feride ile Nalan’nın arasında yaşandı. Feride daha yeni gelmesine rağmen oldukça samimi tavırları ile diğer yarışmacılar laf atmasıyla oldukça ilgi çekti. Evlilik teklifi kombini ile Yeni Bir ben yarışmasında kendisini gösteren Feride ikinci eşinin kendisini aldattığını ve bu yüzden ayrı yaşadıklarını ifade etti.

Yeni Bir Ben Feride Kimdir? konusunda sizlere bilgiler vermeye devam edeceğiz. Yeni Bir Ben Feride bilgileri resimleri kombinleri aldığı puanlar ile burada sizlere detayları yazmaya devam edeceğiz.

Yeni Bir Ben Feride 2. gününde de oldukça farklı kombinlerle izleyenlerin ve jürinin karşısına çıktı. Jüri üyeleri biraz  eleştirse de genel olarak beğendiler.. İşte Yeni Bir Ben Feridenin yeni kıyafetleri ile tarzı:

Yeni Bir Ben Feride bilgileri kim

Yeni Bir Ben Feridenin en samimi davrandığı insanlardan birisi Azra olurken Selmanın olukça somurtkan bir yüzü olduğunu söyledi.

Yeni Bir Ben Feride bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018