Yeni Bir Ben Fulya Sert Kimdir? Bilgileri Resimleri Ne Zaman Elenecek?

Yeni Bir Ben Fulya Sert Kimdir? Bilgileri Resimleri Ne Zaman Elenecek? Yeni Bir Ben Fulya Kimdir? 29 Ekim 2018 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta boyunca yayınlanmaya devam edecek yeni bir ben programında bu hafta yeni yarışmacı Fulya oldu. Yeni Bir Ben Fulya Sert Kimdir bilgilerini hayatını kısacası başından geçen her şeyi burada sizlere aktarmaya çalışacağız.

29 Ekim Pazartesi günü ve 30 Ekim Salı günü yeni bir ben programına katılan yeni yarışmacı Fulya Sert 42 yaşında olduğunu belirtti. yeni bir ben yarışmacısı Fulya Sert işletmeci ve 17 yıl önce eşinden ayrılmış. 17 yaşındaki oğluyla birlikte ailesiyle yaşıyor. oldukça zorluklar çekmiş olan Fulya Sert yeni bir ben yarışması ile kendisini göstermek ve yeni bir adım atmak istiyor.

Fulya Sert yeni bir ben yarışmasında hayatından bahsederken annesi ile babasının da ayrıldığını yani boşandığını ifade etti. dikkatimizi çeken bir husus yeni bir yeni bir ben yarışmasındaki birçok yarışmacının Ailesi ayrılmış ve birbirinden kopmuş durumdalar.

Yeni Bir Ben Fulya Sert Kimdir

Yeni Bir Ben Fulya Sert Kimdir? Bilgileri Resimleri Ne Zaman Elenecek?

Yeni Bir Ben Fulya Sert çok kez aldatıldığını bu yüzden de evliliğinin yürümediğini söyledi. Yeni Bir Ben Fulya Sert büyük acılar çektiğini ve eşinin bir çok kez aldatmasından dolayı artık evliliği yürütemeyip boşandığını açıkladı. Psikolog da Fulya Serte aldatılmanın dolandırılmaktan farkının olmadığını söyleyerek destek verdi. Fulya Sertin babası kanser hastasıymış ve oldukça acı günler geçirmiş, bu yüzden babasına kırgın olsa da belli edemiyormuş.

Yeni Bir Ben Fulya Sert hayatı

Yeni Bir Ben Özlem Kimdir? 

Yeni Bir Ben Özlem önceki sonraki hali

Evime odun kömür alamıyordum ısınsın diye oldukça zorluklar çektim. 13 Saat torunum ameliyat geçirdi. Biz öldü sandık ama çok şükür yaşıyor diyen Özlem Yeni Bir Ben yarışmasında herkesi ağlatacak görünüyor. Yeni Bir Ben Özlem Kimdir Özlem hakkında bilgiler detaylar da burada sizlerle olacak. Yeni Bir Ben Özlem hakkında detayları yazacağız.. Yeni Bir Ben Özlem hakkında onunda eşinden ayrılmış ve tek başına kalmış bir bayan olduğunu öğrendik.

Yeni Bir Ben Özlem kimdir

Yeni Bir Ben Psikolog bayan kimdir adı soyadı yeri nerede?

Yeni Bir Ben Psikolog bayanın kim olduğu merak konusu oldu. Bizde bu konuda sizlere Yeni Bir Ben Psikolog hakkında detayları yazacağız. Yeni Bir Ben Psikolog bayan hakkında detaylı bilgilerin yanısıra hayatı bilgileri işyeri adresi iletişim numarası hakkında sizlere bu konumuzda paylaşımda bulunacağız. Psikolog bayanın adı: Lerna Mezirciyan

Yeni Bir Ben Psikolog kadın kimdir Uzman Klinik Psikolog Lerna Mezirciyan Kimdir?  Lerna Mezirciyan 1989 İstanbul doğumlu olup, Özel Pangaltı Lisesi’nden dereceyle mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimini almak için 2007 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü başarıyla bitirmiştir. Lisans eğitiminin yanı sıra klinik psikoloji stajlarını Çapa-Der Çocuk ve Aile Danışmanlık Merkezi, Bengü Semerci Enstitüsü, Balıklı Rum Hastanesi Psikiyatri Bölümü ve Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi’nin Psikiyatri Kliniği’nde tamamlamıştır. Yüksek lisansını Haliç Üniversitesi’nde 2013 yılında tamamlayarak, Uzman Psikolog unvanını almıştır.Yeni Bir Ben Psikolog kadın kimdir
Uzman Klinik Psikolog Lerna Mezirciyan Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Bir ben programında Uzman Psikolog olarak yer almaktadır..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2018