Yeni Bir Ben Jüri Üyeleri Kimler? Raşit Bağzıbağlı Tuvana Büyükçınar Şebnem Dönmez

Kanal D ekranlarında yeni bir moda rüzgarı başlıyor. Hemde öyle kıyafet ayakkabı değil, estetik ve güzellik üzerine bir yarışma programı olan Yeni Bir ben başlıyor Kanal D de yeni sezonda.. Bu yeni yarışma programı Yeni Bir Ben Jüri Üyeleri Kimler? Raşit Bağzıbağlı Tuvana Büyükçınar Şebnem Dönmez gibi isimler hakkında detaylar paylaşacağız.

‘Dış görünüşünden rahatsız olan ve aynalarla barışmaya ihtiyacı olan kadınların yeni trendi olmaya aday bir yarışma estetik ve güzellik içerikli olan Yeni Bir Ben bakalım katılımcıları mutlu edebilecek mi? Yeni Bir bende uzman doktorların tavsiyeleri sayesinde hayal ettikleri görünümü kazanacak ve her gün kıyasıya bir moda yarışının içine girecekler.” Yeni Bir Ben Jüri Üyeleri Kimler? derseniz hemen bir göz gezdirelim..

Yeni Bir Ben Jüri Üyeleri Kimler? Raşit Bağzıbağlı Tuvana Büyükçınar Şebnem Dönmez

Yeni Bir Ben jüri üyeleri kimler bilgileri

Aslında bu isimleri çok yakından tanıyorsunuz. Mesela Yeni Bir Ben Jürisi olan Raşit Bağzıbağlı modacı ve daha önce Gardırop savaşları programında karşımıza gelmişti. İngiltere doğumlu olan jüri bir çok sanatçımıza moda danışmanlığı da yapmakta ve dizilerde bu isimler kıyafetlerini sunmaktadır.

Yeni Bir Ben Jüri Üyesi Raşit Bağzıbağlı Kimdir

Raşit Bağzıbağlı, 1985 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da doğmuştur. Ailesi Kıbrıs’lı olan Raşit Bağzıbağlı Eğitimini Moda Tasarımı konusunda yapmıştır. Couture tasarımcısı olarak 2007 yılında kariyerine başlangıç yapan ve daha sonra 2010 yılında Türkiye’ye sürekli dönüş yapan juri üyesi New York’ta Yılın En İyi Genç Tasarımcısı ödülünü almıştır.

Raşit Bağzıbağlı; Tülin Şahin, Bergüzar Korel, Tuba Büyüküstün gibi ünlü sanatçılarımızın moda tasarımcısıdır. Geçtiğimiz yıl Fox tv de yayınlanan Gardırop Savaşları Yarışması’nda jüri üyeliği yapmış olan Raşit Bağzıbağlı şimdi de Kanal D de ekran gelen Yeni Bir Ben yarışmasında jüri olarak görev almıştır.

Yeni Bir Ben Jüri Üyesi Raşit Bağzıbağlı Kimdir

Yeni Bir Ben Jürisi Tuvana Büyükçınar Kimdir

1975 yılında kültür başkentimiz İstanbul’da doğan Tuvana Büyükçınar moda alanında ilerlemeye Mimar Sinan Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı okuduğu yıllarda başlamış olan Türk tasarımcıdır. Tasarımları bir süre sonra dikkate değer hale gelmiş ve 1996 yılında İstanbul’da A46 isimli ilk mağazasını açmıştır.

Tuvana Büyükçınar 2005 yılından bu güne kadar toplamda 25 ülkede 150’nin üstünde satış noktasına ulaşan “Tuvanam” markasını kuran girişimci ve tasarımcı kişiliği ile ön plana çıkan Tuvana Büyükçınar oldukça kabiliyetli ve moda-tasarım alanında kendini ispatlamış bir duayendir. Tuvana Büyükçınar Yeni bir ben yarışmasında jüri üyesi olarak görev almıştır.

Yeni Bir Ben Jürisi Tuvana Büyükçınar Kimdir

Yeni Bir Ben Jüri üyesi Şebnem Dönmez Kimdir?

Şebnem Dönmez dahil oldu. 17 Mayıs 1974 de Almanyada doğan oyuncu daha sonra Türkiyeye geldi ve çeşitli programlar sunmaya başladı. 1996’da Murat Başoğlu ile sunduğu Sabah Şekerleri programı ile herkesin tanıdığı biri haline geldi. Bir çok dizi ve filmde rol alan güzel sunucu En son Kanal D de ekrana gelecek olan Yeni Bir ben programında sunucu ve jüri olarak görev alacak olan Şebnem Dönmez bakalım nasıl bir performans sunacak. Tüm Bilgileri için Yeni Bir Ben Programı Sunucusu 

Yeni Bir Ben Jüri üyesi Şebnem Dönmez

Merakla beklenen programın jüri koltuğunda ünlü oyuncu ve sunucu Şebnem Dönmez, modacı Raşit Bağzıbağlı ve modacı Tuvana Büyükçınar‘ın oturacağı ”Yeni Bir Ben” Kanal D’de yeni sezonda ekran gelecek. Programa katılmak ve başvurmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir..

Yeni Bir Ben programı katılım ve başvuru için Tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2018