Yeni Bir Ben Nalan Tufan Kimdir? Yeni yarışmacı Nalan hakkında bilgiler

15 Ekim Pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Bir Ben yarışmasına yeni katılan yarışmacı Nalan Tufan Kimdir? Yeni yarışmacı Nalan hakkında bilgiler neler, Nalan’ın kısa yaşamı hakkında bilgiler neler hayatı ve okuduğu okulları, alışveriş kombinleri ve maskeli balo için hangi kıyafetleri tercih edecek buraya yazacağız sizler için..

Yeni Bir Ben Nalan Tufan Kimdir? Yeni yarışmacı Nalan hakkında bilgiler

Yeni bir ben Nalan Tufan kimdirMaskeli balo için oldukça titiz bir seçim yapmaya çalışan Nalan Tufan bakalım beğenilecek mi? Yeni Bir Ben Nalan Tufan Kimdir? neler yaşadı özel hayatına dair bilgiler için sizlere buradan yazmaya devam edeceğiz.

Yeni Bir Ben programın da 15 ekim pazartesi yeni bölümünde yarışmaya yeni dahil olan isim Nalan Tufan oldu.

Nalan Tufan Kimdir? Neden Yeni Bir Ben yarışmasına katıldı?

Yeni Bir Ben yarışmasında yeni katılan yarışmacı Nalan Tufan. Nalan Tufan evli ve iki çocuk annesi. Nalan 45 yaşında ve muhasebeci. Nalan Tufan’ın 2 çocuğu var. 21 ve 15 yaşında. 21 yaşındaki oğlu 2.5 yaşında diyabet olduğu için işten ayrıldı. Son zamanlarda kaoslar yaşanıyor. Nalan Tufan bu hikayesi ile yürekleri burktu. Çünkü hasta bir oğluyla kendine zaman ayıramayan  bir anne belki de ilk kez kendi için bir şey yapıyor.

Yeni bir ben Nalan Tufan bilgileri elbiseleri

Yeni Bir Ben yarışmasında Nalan kendini değişime gidiyor. Nalan kendisi için bir şey yapıyor. Burada mutlu günler getirip normal hayatında da eşi ile arasının iyi olmasını istiyor. Eşini kıskandırmak için bu programa katıldı.  Yeni Bir Ben yarışmasında Nalan Dünyanın yalan olduğunu söylüyor. Nalan daha mutluluğu yaşamadığını ve mutlu olmak için yaptığını söylüyor. Yeni Bir Ben yarışması Nalan başının dik olmasını istiyor. Kendine güveni gelecek.

Yeni Bir Ben yarışmasında 15 ekim yarışması Nalan Tufan bilgilerini sizlerle paylaştık. Yeni Bir Ben de yarışmacılar arasında sizce puan durumu nasıl olur? Nalan Hanım ilk hafta elenir mi sizce uzun süre programda kalabilir mi? Yoruma yazabilirsiniz?

Yeni Bir Ben Nalan Tufan Kimdir? Yeni yarışmacı Nalan hakkında bilgiler

Yeni yarışmacı Nalan Tufan bakalım nasıl bir performans gösterecek yarışmada etkili bir isim olacak mı yoksa 19 Ekim cuma günü haftanın elenen ismi Nalan Tufan mı olacak zamanla göreceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Bir Ben Nalan Tufan Kimdir? Yeni yarışmacı Nalan hakkında bilgiler (1 Yorum)

  1. Ceylanın gitmesine çokkk sevindim artık iyice saldırgınlaşmıştı.Kaybetmeye hiç gelemiyor aşırı kıskanç ve bencildi.Gitmesi çok iyi oldu.Mıymıntı

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018