Yeni Bir Ben Neden Yok Saat Değiştirdi Sabah Yayınlanıyor?

Yeni Bir Ben Neden Yok Saat Değiştirdi Sabah Yayınlanıyor? Yeni Bir Ben programı haftaiçi her gün saat 16:00 da yayınlanıyordu. Ancak bu hafta hep sabah saatlerinde başlıyor. Erken başladığını bilmeyenlerde Yeni Bir Ben programı neden yayınlanmıyor diye düşünebilirler. Bizlerde sizleri bilgilendirmek için bu konuyu açtık.

Yeni Bir Ben yarışması jürileri; Şebnem Dönmez, Raşit Bağzıbağlı ve Tuvana Büyükçınar. Yeni Bir Ben, artık çok daha erken saatlerde izleyici karşısına çıkacak. Değişime ihtiyaç duyan 5 kadının hem öyküsünü hem de yaşadığı değişimi ekrana taşıyan Yeni Bir Ben önceleri 15:30 da başlıyordu. Ancak son zamanlarda 16:00 da yayınlanmaya başlamıştı.

Yeni Bir Ben yarışması artık hafta içi her gün saat 08.15’te yayınlanacak. Yarışmacılara yol gösteren ünlü isimler aynı zamanda verdikleri puanlarla kazananı belirliyor.

Yeni Bir Ben yarışması 16:00 da yayınladığı zamanlar izleyici kitlesi daha fazlaydı. Çünkü sabah çok erken saatte yayınlanması izlenme oranını düşürecektir. Çünkü evde kalanlar o saatte uyanmaz.İşe gidenler de çoktan işte olur ve sabah yoğunluğu ile izleme fırsatı bulamazlar. Yeni Bir Ben yarışmasının en kısa süre de eski saatine dönmesini istiyoruz diye yorum yapıyor seyircileri.

Yeni Bir Ben’in yayınlandığı saat olan 16:00 da Arka Sokaklar tekrarı yayınlanacak. Arka Sokaklar zaten hep yayınlanıyor. Bu yüzden moda programı daha ilgi görebilirdi bence. Yeni Bir Ben seyircilerinin yorumları yayınlanma saatinin çok erken olduğu için izleyemedikleri yönünde.

Yeni Bir Ben yarışması ilk başladığında genelde orta yaşlı yarışmacılar vardı. Onlara estetik yapılıyor sonrasında moda yarışmasına katılıyorlardı. Ancak son haftalarda farketmişsinizdir yarışmacı yaşları oldukça düştü. Gençleri alıyorlar yarışmaya çünkü güzel kadınların izlenme oranı yüksek olur düşüncesiyle.

Yeni Bir Ben yarışması yeni saati;
Saat: 08:15 – 09:30 (75 dakika)
Tür: Yaşam & Hobi
Özet: Değişime ihtiyaç duyan 5 Kadın, 5 inanılmaz değişim ve kıyasıya moda yarışı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Bir Ben Neden Yok Saat Değiştirdi Sabah Yayınlanıyor? (3 Yorum)

  1. Tv cilerden iyi bilemeyiz vardır elbet bir sebebi.Sadece estetiğin,modanın,düzgün dış görünüşün kişiliği tamamen iyileştiremiyeceğini çok dar bir çerçevede sergilemek sabahları daha iyi oluyormuş demek ki,Tekrarı hangi saatteyse o da belirtilmeli

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018