Yeni Bir Ben Nesrin Neden Programda Yok Diskalifiyemi Oldu?

Yeni Bir Ben Nesrin Neden Programda Yok Diskalifiye Oldu Elendi? Yeni Bir Ben yarışmasında 2 Kasım cuma günü hafta finali yayınlanıyor. Bu haftaya damgasını vuran şey ise Nesrin’in programdan diskalifiye olması. Nesrin haftasonu izni sonrası Yeni Bir Ben evine dönmedi. Pazartesi günün finaline kadar programa gelmeyince programdan diskalifiye edildi.

Yeni Bir Ben yarışmasına da Nesrin’in yerine yeni bir isim dahil oldu. Yeni Bir Ben de Nesrin programdan sebepsiz yere ayrıldı. Bu yüzden de diskalifiye oldu. Peki bunca zamandır programda yer alan Nesrin neden haber vermeden programdan ayrıldı? Bu yaptığı haksızlık değil mi? Yeni Bir Ben yarışmasında sunucu Nesrin’in tüm gün eve gelmediğini söyledi.

Selma’da Nesrin’in kendisi yüzünden gelmediğini düşünüyor. Selma’nın birinci olmasına katlanamadığı için gelmediğini söylüyor yarışmacılarda. Ama bu durumun sonunda diskalifiye olan isim Nesrin oldu.

Yeni Bir Ben yarışmasında Nesrin’in gelmemesi ile ilgili açıklamayı yapan isim programın psikoloğu oluyor. Yeni Bir Ben programının psikologu Esra Ezmeci açıkladı. Nesrin’in yerine konuşan Ezmeci şunları söyledi:

“Yarışmaya girerken Nesrin’in fiziksel değişime ihtiyacı çok az vardı daha çok psikolojik bir değişime ihtiyacı vardı. Nesrin, anne kaybından sonra çok ağır bir depresyondan çıkmıştı. Çok keskin hatları, sınırları olan bir kadındı. Çok minimal, estetik dokunuşlarla değişime çok uygun bir bayandı. Yalnız daha sonradan psikolojik gelişimlerini takip ederken ya da bununla ilgili grup terapilerine devam ederken Nesrin’in en problemli olan noktası çok çabuk sınır çizmesi ve hemen çekip gitmesiydi.Eleştiri duyduğu anda çekip gidiyordu. Elinden geleni yapamıyordu, biz ne kadar motive etmeye çalışsak da bunu kontrol edemiyordu. Daha önce de gelmedi, bugün de gelmedi. Yarışmaya devam etmemesinin daha doğru olduğunu görüyoruz. Buradaki değişim ve gelişim dönemini tamamladı. “

Nesrin Yıldırım Kimdir? Nesrin 44 yaşında. Hayat küsmüş biri olan Nesrin bu program sayesinde hem dış görünüş olarak hem de ruhen kendini topladı. Bu program ona çok fazla artı kattı. Umarız bu artılar hayatını daha da güzelleştirir.

Yeni Bir Ben 2 Kasım hafta finalinde Selma ve Azra barıştılar. Haftanın birincisi de Azra oldu. Tam altın sahibi oldu.

Yeni Bir Ben yarışmasında Nesrin diskalifiye oldu. Nesrin’in yerine programa yeni bir yarışmacı dahil oldu. Yeni Bir Ben yarışmasında Nesrin’in elenmesi sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Bir Ben Nesrin Neden Programda Yok Diskalifiyemi Oldu? (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2018