Yeni Bir Ben Programı Nerede Çekiliyor Ev Konak Neresi Nasıl Gidilir?

Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma programı başlıyor. Kendini iyi hissetmeyenlerin yeniden bir görünüme kavuşmak isteyenlerin katılacağı Yeni Bir ben programının nerede çekildiği fragmandaki ev veya konağın nerede olduğu İstanbulda hangi semtte olduğunu izleyenler merak etmeye başladılar.

Bizde Kanal D’nin büyük merakla beklenen yeni programı ”Yeni Bir Ben”in çekim yerini hangi konakta sarayda olduğunu bahçeli gösterişli bu evin nerede olduğunu sizler kadar merak ettik ve fragmanı izledikten sonra bu merakımız kat kat artmaya başladı. Yeni Bir Ben programının çekildiği yer neresi nerede çekimler yapılıyor hemen yazalım istedik.

Kanal D Yeni Bir Ben Programı Nerede Çekiliyor Ev Konak Neresi Nasıl Gidilir?

Yeni Bir Ben Programı Nerede Çekiliyor Ev Konak Neresi

Değişmek için programa katılan 5 farklı kadın kendilerini apayrı bir dünyada hissedecek. Elbette herşey biranda olmayacak. Bu yüzden onların bir kampa girmesi ve bir ortamda nasıl bir değişikliğe uğradıklarına tüm Türkiye’nin şahit olması için bulunmaz bir fırsat Kanal D de Yeni bir ben yarışma programı..

Şebnem Dönmez, modacı Raşit Bağzıbağlı ve modacı Tuvana Büyükçınar gibi isimlerin jüri koltuğunda oturdukları Yeni Bir Ben programının çekildiği ev aslında özel olarak dizayn edilmiş bir moda evi. Ancak program amacıyla kullanılmak üzere kiralanmış ve Yeni bir ben çekimleri burada yapılıyor. İşte o evin resimleri:

Yeni Bir Ben evi konak Neresi içi nasıl gidilir

Yeni Bir Ben Programı Nerede Çekiliyor Ev Konak  nerede hangi mahalle veya semtte diyenler için de kısaca bir araştırma yaptık. Resimde gördüğünüz yer İstanbul Avrupa yakasında Emirgan civarlarında bir ev olduğu moda amaçlı kullanıldığını söyleyebiliriz. Yeni Bir Ben fragmandaki ev kesin bir bilgi olmasa  burada diye bilgi edindik.

Yeni Bir Ben Programı Nerede Çekiliyor Ev Konak Neresi Nasıl Gidilir? hakkında bilgisi olanlar veya burayı görenler bilenler aşağı detaylıca yazabilir. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Bir Ben Programı Nerede Çekiliyor Ev Konak Neresi Nasıl Gidilir? (1 Yorum)

  1. Çok beğeniyorum harika birde beni yenileriniz daha çok seveceğim bütün ekip olarak sizleri

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2018