Yeni Bir Ben Programı Sunucusu Kimdir? Şebnem Dönmez Hakkında Bilgiler

Uzun süredir dillendirilen programlardan birisi de kanal D de ekrana gelecek olan Yeni bir ben.. Adından da anlayacağınız üzere makyajla güzellik sırlarını elde edeceğiniz doğal güzellik hakkında fikirler edineceğiniz yaşanmış öyküler ile güçlendirilmiş bir program bekliyor Kanal D ekranların izleyenleri..

Yeni Bir Ben Programı Sunucusu Kimdir? Merak edilen bu programın nasıl bir formatta olacağı nasıl işleyeceği oldukça merak ediliyordu. Yeni Bir ben programına en son Şebnem Dönmez dahil oldu. Oyuncu ve sunucu olan Şebnem Dönmez hakkında Bilgileri ve Kanal D’nin merakla beklenen yeni programı ”Yeni Bir Ben”in kadrosundaki diğer isimleri detaylıca sizlere sunacağız bu içeriğimizde..

Kanal D Yeni Bir Ben Programı Sunucusu Kimdir? Yeni Bir Ben Şebnem Dönmez Hakkında Bilgiler

Yeni Bir Ben programı katılım ve başvuru şebnem dönmez

Yeni Bir Ben Yeni Sezonda Kana D de olacak. Yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un üstlendiği Yeni Bir Ben programı, yakında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak ve yeni sezon tanıtımında yer alacak bir sunucu. Yeni Bir Ben programı esas olarak:  ”Dış görünüşünden rahatsız olan ve aynalarla barışmaya ihtiyacı olan kadınlar, uzman doktorlarımız sayesinde hayal ettikleri görünümü kazanacak ve her gün kıyasıya bir moda yarışının içine girecekler.” sözleriyle yola çıkıyor.

Yani kadınların değişim isteklerini yeni bir ben olmak için neler yapabildiklerini göreceğiz hep birlikte. Yeni Bir Ben programına katılmak başvurmak isterseniz sizler için hem kanal D stüdyolarına katılabilmek hemde Yeni Bir Ben de sizde yer almak iletişim kurup kendinizi yenilemek isterseniz sizleri de bekliyor Yeni Bir Ben ekibi..

Yeni Bir Ben programı katılım ve başvuru için Tıklayın

Hazırlıkları son hız devam eden Yeni Bir Ben programının hem sunucuları hemde katılımcıları oldukça merak ediliyordu. Yeni Bir Ben kadrosuna ünlü oyuncu Şebnem Dönmez dahil oldu. 17 Mayıs 1974 de Almanyada doğan oyuncu daha sonra Türkiyeye geldi ve çeşitli programlar sunmaya başladı. 1996’da Murat Başoğlu ile sunduğu Sabah Şekerleri programı ile herkesin tanıdığı biri haline geldi.

Yeni Bir Ben programı sunucusu şebnem dönmez kimdir

Şebnem Dönmez bir çok dizi ve filmde rol almışsa da ön önemli dizisi Kuzey Güney olmuştur. Med Cezir dizisinde 2 yıl boyunca oynayan güzel oyuncu bir süredir ekranda gözükmüyordu. En son Kanal D de ekrana gelecek olan Yeni Bir ben programına katılan Şebnem Dönmez bakalım nasıl bir performans sunacak..

”Yeni Bir Ben” yakında Kanal D’de! Şebnem Dönmez sunucu olarak bakalım nasıl bulacaksınız yeni programında. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018