Yeni Bir Ben Programı Yarışmacılar Kimler Hafta Finali Kim Birinci Oldu? 11-14 Eylül

Yeni Bir Ben Programı Yarışmacılar Kimler Hafta Finali Kim Birinci Oldu? 11-14 Eylül… Yeni Bir Ben yarışması 10 eylül pazartesi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Şebnem Dönmez, Raşit Bağzıbağlı ve Tuvana Büyükçınar’ın jüriliğini yaptığı Yeni Bir Ben programını seyirciler heyecanla bekleniyorlardı. Hafta İçi Her Gün saat 15.30’da Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Yeni Bir Gün programı yarışmacıları kimler ve bu haftanın birincisi kim olacak sizlerle paylaşacağız.

Yeni Bir Ben programının amacı dış görünüşlerinden rahatsız olan kadınları memnun hale getirmek. Kadınları istediği hale çevirmek onları aynayla barıştırmak. Uzman doktorlar kadınlar isteklerini yerine getirmek için Yeni Bir Ben programında hazır bekliyorlar. Bu kadınlar sadece kendilerini değiştirmekle kalmıyor. Moda konusunda da iddaalı olduklarını dile getiriyorlar.

Yeni Bir Ben programında başvuru yapıp seçilen kadınlar uzman doktorlar sayesinde istedikleri görüntüye kavuşacaklar ardından moda konusundaki fikirlerini konuşturup bu yarışma da puan kazanmaya çalışacaklar. 10 Eylül pazartesi yayınlanmaya başlayan programda hafta boyunca yarışmacılar yarışacak. Cuma hafta finalinde birinci isim belli olacak.

Hafta içi her gün yeni bir yarışmacının hayat hikayesi konu edilecek. Fiziken ve ruhen yeniliğe ihtiyacı olan kadınların büyük değişimi bu programda ekrana geliyor. Yeni Bir Ben önceki programlar gibi sadece değişim programı değil. İçine moda yani eski tarz programlarının formatı da karışmış ikisi birleşmiş. Bakalım bu format ne kadar tutacak?

Yeni Bir Ben programında aynı zamanda değişime ihtiyacı olan yarışmacılara psikolojik destekte veriliyor. İnsan kendinden umudu kestiği zaman hayatı bitmiş demektir. Eğer hayatını kendini severse mutlu olmak çaba harcar. Bu yüzden dış görünümden çok ruhsal yenilik mutluluk daha önemli bizce.

Yeni Bir Ben yarışmasında moda alanında büyük başarılara imza atmış olan jüri üyeleri bu programda yarışmacılara destekçi olacaklar. Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez’in jüri koltuğunda oturduğu Yeni Bir Ben’de ünlü isimler hem yol gösterecek hem de puanlarıyla kazanını belirleyecek.

Yeni Bir Ben programının yarışmacıları dah ailk günden kavgalara başlamış. Bol kavgalı bir program olacak belli ki. Yeni Bir Ben programı 14 eylül cuma hafta finalinde birinci olan ismi sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Yeni Bir Ben Programı Yarışmacılar Kimler Hafta Finali Kim Birinci Oldu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018