Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kim Elendi Yeni Gelen Yarışmacı Kim Resimleri

29 Ekim Pazartesi günü ve 30 Ekim Salı günü yeni bir ben programına katılan yeni yarışmacı Fulya Sert 42 yaşında olduğunu belirtti. yeni bir ben yarışmacısı Fulya Sert işletmeci ve 17 yıl önce eşinden ayrılmış. 17 yaşındaki oğluyla birlikte ailesiyle yaşıyor. oldukça zorluklar çekmiş olan Fulya Sert yeni bir ben yarışması ile kendisini göstermek ve yeni bir adım atmak istiyor.

Fulya Sert yeni bir ben yarışmasında hayatından bahsederken annesi ile babasının da ayrıldığını yani boşandığını ifade etti. dikkatimizi çeken bir husus yeni bir yeni bir ben yarışmasındaki birçok yarışmacının Ailesi ayrılmış ve birbirinden kopmuş durumdalar.

Yeni Bir Ben Fulya Sert Kimdir

Yeni Bir Ben Fulya Sert Kimdir? Bilgileri Resimleri Ne Zaman Elenecek?

Yeni Bir Ben Fulya Sert çok kez aldatıldığını bu yüzden de evliliğinin yürümediğini söyledi. Yeni Bir Ben Fulya Sert büyük acılar çektiğini ve eşinin bir çok kez aldatmasından dolayı artık evliliği yürütemeyip boşandığını açıkladı. Psikolog da Fulya Serte aldatılmanın dolandırılmaktan farkının olmadığını söyleyerek destek verdi. Fulya Sertin babası kanser hastasıymış ve oldukça acı günler geçirmiş, bu yüzden babasına kırgın olsa da belli edemiyormuş.

Yeni Bir Ben Fulya Sert hayatı

Yeni Bir Ben Özlem Kimdir? 

Evime odun kömür alamıyordum ısınsın diye oldukça zorluklar çektim. 13 Saat torunum ameliyat geçirdi. Biz öldü sandık ama çok şükür yaşıyor diyen Özlem Yeni Bir Ben yarışmasında herkesi ağlatacak görünüyor. Yeni Bir Ben Özlem Kimdir Özlem hakkında bilgiler detaylar da burada sizlerle olacak. Yeni Bir Ben Özlem hakkında detayları yazacağız.. Yeni Bir Ben Özlem hakkında onunda eşinden ayrılmış ve tek başına kalmış bir bayan olduğunu öğrendik.

Yeni Bir Ben Özlem kimdir
Yeni Bir Ben yarışmasına 22 ekim pazartesi günü katılan Feride Kimdir? Yeni Bir Ben Feride Bilgileri Resimleri Kıyafetleri kombinleri burada olacak. Yeni Bir Ben Feride ye tüm jüri üyeleri 3 er puan verdi. Feridenin beklentisi elbette daha yüksekti ama tüm jüri üyelerinden aldığı 3 puanla Yeni Bir Ben yarışmasına merhaba dedi.

Feride Yeni Bir Ben yarışmasına 22 Ekim pazartesi günü katıldı ve oldukça iddialı bir girip yaparak daha ilk günden birinci olmaya layık olduğunu dile getirdi. Diğer yarışmacılar Selma, Azra, Nesrin ve Nalan için oldukça iyi olduklarını ancak birinci olmak için elinden geleceğini bildirdi.

Yeni Bir Ben Feride Kimdir bilgileri

Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kim Elendi Yeni Gelen Yarışmacı Kim Resimleri… Yeni bir ben yarışması geçen hafta Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yeni bir ben programı geçen haftadan itibaren sevilerek izlenmeye devam ediyor. Yeni Bir Ben 21 Eylül Cuma Elenen isim Tuğçe oldu.. Bu haftanın birincisi de Nesrin Oldu. Nesrin instagramdan çekilişle elbisesini hediye ediyor.

Yeni Bir Ben yarışmasında 26 ekim cuma günü  elenen isim Nalan oldu.. Nalan eşinin desteği ile programa gelmişti. Yorumcular ise Feridenin kalıp Nalanın gitmesini cok anlamsiz bulduklarını yazdılar

Yeni bir ben programı hem bir değişim programı hem de bir moda yarışması olarak ekrana geliyor. Kadınlar kendilerinde beğenmedikleri özellikleri olduğunda bu programa başvuruyor ve programa seçildikleri takdirde buradaki yarışmacılardan biri olmaya hak kazanıyor.

Fiziki olarak kendilerinde beğenmedikleri yerleri bu programda değiştirme hakkı kazanıyorlar. Yarışmacılar hem fiziki olarak yeni bir görüşe sahip oluyor hem de moda yarışması ile ödül kazanmaya çalışıyorlar. Jürinin belirlediği konsept ile her gün farklı bir kombinle jüri karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en iyi puanı almaya çalışıyor.

Geçen haftaki konseptler oldukça dikkat çekiciydi. Kız isteme konsepti, yılbaşı konsepti, ünlüler konsepti gibi böyle değişik konseptler ile yarışma daha eğlenceli ve komik hale de gelebiliyor. Bu da yarışmanın izlenebilirliğine artırıyor. Yeni bir ben yarışması hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Haftanın 5 günü 5 kadının değişimine ve hayat hikayesine şahit oluyoruz.

Geçen hafta yeni bir ben yarışmasında cuma günü hafta finalinde elenen isim Sesil olmuştu. Yeni bir ben yarışması iki haftadır yayınlanıyor. İlk haftanın elenen ismi Sesil 2. haftanın elenen ismi ise az sonra açıklanacak. Yarışmacılar elense bile kendi istediklerini yapmış olarak programdan gidiyorlar. Çünkü fiziksel görünüşleri yenileniyor sadece moda olarak kaybediyorlar o da onlar için çok kötü bir durum değil.

Yeni Bir Ben yarışmasında yeni haftada programa katılan isim Nilay Işık olmuştu. Nilay Işık programa 17 eylülde katıldı. Çünkü bu programa katılma amaçları kendilerini fiziksel olarak yenilemek ve istedikleri görüntüye sahip olmaktır. Yeni bir ben yarışmasında 21 eylül cuma günü elenen ismi de sizlerle az sonra açıklayacağız.

Yeni bir ben yarışması 24 Eylül Pazartesi günü de programa yeni katılan yarışmacı kimdir? Yarışmacının resimleri bilgileri sizlerle bu sayfamızda olacak. Yeni bir ben yarışmasına siz de katılmak ister misiniz? Yeni bir ben yarışmasında hem istediğiniz görüntüye sahip olacak hem de moda bilginize konuşturarak uygun kombinler de sürü karşısına çıkacaksınız.

Not: Yeni Bir Ben 21 Eylül Cuma Elenen isim Tuğçe oldu..

Yeni Bir Ben yarışmasında elenen isim Tuğçe’nin yerine gelecek olan ismi sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Yeni Bir Ben yarışmasında 26 ekim cuma günü  elenen isim Nalan oldu.. Nalan eşinin desteği ile programa gelmişti. Yorumcular ise Feridenin kalıp Nalanın gitmesini cok anlamsiz bulduklarını yazdılar …

Nalan Tufan evli ve iki çocuk annesi. Nalan 45 yaşında ve muhasebeci. Nalan Tufan’ın 2 çocuğu var. 21 ve 15 yaşında. 21 yaşındaki oğlu 2.5 yaşında diyabet olduğu için işten ayrıldı. Son zamanlarda kaoslar yaşanıyor. Nalan Tufan bu hikayesi ile yürekleri burktu. Çünkü hasta bir oğluyla kendine zaman ayıramayan  bir anne belki de ilk kez kendi için bir şey yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kim Elendi Yeni Gelen Yarışmacı Kim Resimleri (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018