Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kim Elendi Yeni Gelen Yarışmacı Kim Resimleri

2 yorum
86 kez okundu

Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kim Elendi Yeni Gelen Yarışmacı Kim Resimleri… Yeni bir ben yarışması geçen hafta Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yeni bir ben programı geçen haftadan itibaren sevilerek izlenmeye devam ediyor. Yeni Bir Ben 21 Eylül Cuma Elenen isim Tuğçe oldu.. Bu haftanın birincisi de Nesrin Oldu. Nesrin instagramdan çekilişle elbisesini hediye ediyor.

Yeni bir ben programı hem bir değişim programı hem de bir moda yarışması olarak ekrana geliyor. Kadınlar kendilerinde beğenmedikleri özellikleri olduğunda bu programa başvuruyor ve programa seçildikleri takdirde buradaki yarışmacılardan biri olmaya hak kazanıyor.

Fiziki olarak kendilerinde beğenmedikleri yerleri bu programda değiştirme hakkı kazanıyorlar. Yarışmacılar hem fiziki olarak yeni bir görüşe sahip oluyor hem de moda yarışması ile ödül kazanmaya çalışıyorlar. Jürinin belirlediği konsept ile her gün farklı bir kombinle jüri karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en iyi puanı almaya çalışıyor.

Geçen haftaki konseptler oldukça dikkat çekiciydi. Kız isteme konsepti, yılbaşı konsepti, ünlüler konsepti gibi böyle değişik konseptler ile yarışma daha eğlenceli ve komik hale de gelebiliyor. Bu da yarışmanın izlenebilirliğine artırıyor. Yeni bir ben yarışması hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Haftanın 5 günü 5 kadının değişimine ve hayat hikayesine şahit oluyoruz.

Geçen hafta yeni bir ben yarışmasında cuma günü hafta finalinde elenen isim Sesil olmuştu. Yeni bir ben yarışması iki haftadır yayınlanıyor. İlk haftanın elenen ismi Sesil 2. haftanın elenen ismi ise az sonra açıklanacak. Yarışmacılar elense bile kendi istediklerini yapmış olarak programdan gidiyorlar. Çünkü fiziksel görünüşleri yenileniyor sadece moda olarak kaybediyorlar o da onlar için çok kötü bir durum değil.

Yeni Bir Ben yarışmasında yeni haftada programa katılan isim Nilay Işık olmuştu. Nilay Işık programa 17 eylülde katıldı. Çünkü bu programa katılma amaçları kendilerini fiziksel olarak yenilemek ve istedikleri görüntüye sahip olmaktır. Yeni bir ben yarışmasında 21 eylül cuma günü elenen ismi de sizlerle az sonra açıklayacağız.

Yeni bir ben yarışması 24 Eylül Pazartesi günü de programa yeni katılan yarışmacı kimdir? Yarışmacının resimleri bilgileri sizlerle bu sayfamızda olacak. Yeni bir ben yarışmasına siz de katılmak ister misiniz? Yeni bir ben yarışmasında hem istediğiniz görüntüye sahip olacak hem de moda bilginize konuşturarak uygun kombinler de sürü karşısına çıkacaksınız.

Not: Yeni Bir Ben 21 Eylül Cuma Elenen isim Tuğçe oldu..

Yeni Bir Ben yarışmasında elenen isim Tuğçe’nin yerine gelecek olan ismi sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kim Elendi Yeni Gelen Yarışmacı Kim Resimleri (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018