Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

Yeni Bir Ben Zana Satılmış Kimdir? Bilgileri

Yeni Bir Ben Zana Satılmış Kimdir? 1 Ekim 2018 pazartesi günü Kanal D de ekrana gelen Yeni Bir Ben yarışmasına katılan Zana Satılmış oldukça acıklı hikayesi ile izleyenleri göz yaşlarına boğdu. Nisa isimli kızıyla birlikte ayakta durmaya çalışan Zana Satılmış hakkında kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağız sizlere..

Zana Satılmış 25 Yaşında olduğunu ve daha çocuk yaşta ailesi tarafından istemediği bir evlilik yapmak zorunda kaldığını ve sonrasında sakat bir kızı olduğunu söyledi. Daha sonra eşinden ayrılan Zana Satılmış oldukça zorlu bir yaşam mücadelesine başlamış.

yeni bir ben yarışması Zana satılmış

Zana Satılmış’ın 1 kızı var Nisa adında ve onunla birlikte İstanbulda yaşıyor. Kızı hem fiziksel hemde psikolojik olarak rahatsız olan Zana Satılmış oldukça zorlu bir hayatın içinden geldiğini ve bu yarışmaya arkadaşlarının isteği üzerine katıldığını yoksa kendinin öyle bir isteği olmadığını söyledi.

Küçük yaşta evlenmiş bu yüzden istemeden çocuk sahibi olmuş. Bir ara panik atak hastası olmuş. Nisa isimli bir kızı var. Fizik tedavi alan Nisa adındaki kızı onun her şeyi olmuş.. Zana Satılmış Yeni Bir ben yarışmasına iş arkadaşlarının desteği ile katılmış ve oldukça ısrar etmişler onun katılması için.

Bunu Görmelisin!  Müge Anlı Damla Gündüz Bulundu mu? Kaçırıldı mı Kendi mi Kaçtı?

yeni bir ben Zana satılmış kimdir
Yeni Bir Ben Zana Satılmış jüri üyelerinden 4 + 4 + 2 puan aldı. Yeni Bir Ben Zana Satılmış ileriki günlerde bakalım nasıl bir performans gösterecek.
Zana satılmış yeni bir ben
Yeni Bir Ben Zana Satılmış Kimdir? Bilgilerini ve kısa hayat hikayesini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve Yeni Bir Ben Zana Satılmış hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

6 Yorum Var

6 Comments

 1. Anonim

  2 Ekim 2018 at 08:02

  Bizim de engelli çocuğumuz var bırak tv kere çıkmayı oturup tv izleyemiyoruz.bu nasıl iş o orada bir sürü vakit harcarken o çocuk a kim bakıyor çok ayıp

  • leyla

   2 Ekim 2018 at 16:47

   ”Bizim de engelli çocuğumuz var bırak tv kere çıkmayı oturup tv izleyemiyoruz.bu nasıl iş o orada bir sürü vakit harcarken o çocuk a kim bakıyor çok ayıp” doğru söze ne denir..

  • Nisa

   4 Ekim 2018 at 17:21

   Allah sizinde yardımcınız olsun ama onun adına sevinebileceğiniz yerde acımasızca yorum yapmak bu yakışmıyor. Tv izliyecek vaktiniz yok ama maşallah millete yardıracak vakitleri hiç kaçırmıyorsunuz…

  • Elif

   5 Ekim 2018 at 17:46

   Bilmeden etmeden hemen ayıp diyebiliyorsunuz ya asıl size ayıp

 2. Anonim

  1 Ekim 2018 at 18:39

  Ayrıca psikolojik hasta değil zihinsel sıkıntısı olan bir çocuk.. .

 3. Anonim

  1 Ekim 2018 at 18:38

  Sakat diye bir tabir yoktur.engellli yazmanız gerekir.bunu bilmiyor olamazsınız..

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv Program

To Top