Connect with us

Dizi Müzikleri

Yeni Gelin 10 Haziran Feride Hilal Akın Bilir mi Yerime Gelen Kıymetimi Bilir Mi Şarkısı

Yeni Gelin 10 Haziran Feride Hilal Akın Bilir mi Yerime Gelen Kıymetimi Bilir Mi Şarkısı.. Yeni Gelin dizisinde bir şarkısı rol alıyor. Hem de son zamanların en güzel şarkısını seslendiren güzel genç bir bayan. Bu isim Feride Hilal Akın. Yani dizideki adıyla Şirin..

Şirinin diziye dahil olma serüveni şu şekilde; Yeni Gelin dizisi jenerik müziğini söylemek için stüdyodada çalışırken dizinin yönetmen ve senaristi olan Ersoy Güler kendini görüyor ve tanışıyorlar. Ersoy Gülerde diziye dahil olmasını istiyor. Hem güzel hem de sesi ile milyonları etkileyen birini kaçırmak yanlış olurdu zaten.

Feride Hilal Akın bu şekilde diziye girince de dizide bazı şarkıları da seslendirdi ve daha da dikkat çekmiş oldu. Yeni Gelin dizisinde Şirin karakteriyle tanıdığımız Feride Hilal Akın bu sefer de kendi şarkısını seslendiriyor. Feride Hilal Akın ve Enbe Orkestrası düeti olan Bilir Mi Şarkısının sözlerini ve dizideki sahnesini paylaşıyoruz.

Bilir mi?
Yerime gelen kıymetini bilir mi?
Bu insan cennete mevlaya küsen değil mi?
Benim gibi koklar mı derinden?
Bir ömür boyunca doyar mı?
Bilir mi?
Solmaya değer mi?
Şimdi sen bir yabancı gibi,
Ben seni ellerimle sularken

Feride Hilal Akının sesinden olan bu şarkıda çok güzel. Siz ne düşünüyorsunuz. Feride Hilal Akın’ın oyunculuğunu ve şarkılarını beğeniyor musunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=ILpHmopkiFE

Continue Reading
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

2 Yorum Var

2 Comments

  1. Anonim

    22 Haziran 2017 at 14:19

    Sesi güzel cok guzel

  2. dolunay

    14 Haziran 2017 at 11:17

    süper bir şarkı hele sesi olağan üstü bravo yani

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Müzikleri

To Top