Yeni Gelin 2018-2019 da devam edecek mi final mi sezon finali mi yapacak?

Cumartesi günleri Show TV’de ekrana gelen Yeni Gelin dizisi TV8 ekranlarında ki Survivor’ın başlaması ile birlikte reytinglerde 2. sıraya geriledi. ancak yine de başarılı dizi cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. zaman içerisinde reytingleri düşecek olan Survivor’ın gerilemesi ile birlikte yeniden Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisi cumartesi günlerinde lider olarak devam edebilir. Yeni Gelin dizisi 2018-2019 da devam edecek mi yoksa Mayıs 2018 de mi final yaparak ekrana veda mı edecek sezon finali mi final mi gibi sorular peş peşe gelirse biz de sizler için yeni Gelin dizisi ile ilgili gelecek planları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Show TV‘de başarılı bir Yayıncılık yapan aslında Çok üst düzey bir senaryosu olmamasına rağmen Türk halkı tarafından oldukça sevilen ve beğenilen Yeni Gelin dizisinin ilerleyen haftalarda Survivor ile birlikte biraz düşüş yaşasa da cumartesi günleri en fazla izlenen dizi olmaya devam ettiğini göreceğiz.  yaklaşık 1 yıldır devam eden yüksek orandaki reytinglerde sonra cumartesi günlerinde favori dizi olan Yeni Gelin dizisi hem başrollerinin oyunculukları hem de reytinglerdeki başarı sonrasında Show TV’de kaldığı yerden devam ediyor.

Yeni Gelin 2018-2019 da devam edecek mi final mi sezon finali mi yapacak?: Başarılı dizi yeni gelin Mayıs 2018 tarihindeki sezon finallerinde erken final yapar mı yoksa devam kararı mı alınır Şimdilik kesin bir bilgi olmasa da görülen o ki Yeni Gelin dizisi aldığı bu yüksek reytinglerden dolayı Show TV’de yayınlanmaya 2018-2019 sezonunda da 3. sezonu ile devam edecek.

 Çünkü öylesine yüksek reytingleri olan bir dizinin kısa sürede bitmesi de erken final yapması çok mantıksız geliyor bize. bu yüzden dolayı Yeni Gelin dizisi Mayıs 2018 tarihinde sezon finali yapacak ve kaldığı yerden Eylül 2018 tarihinde devam edecektir. Show TV böylesine güçlü ve iyi reyting alan bir kolay kolay derken final yapmayacaktır. pazartesi günleri yayınlanan çukur dizisinden başka elinde çok fazla dizinin olmadığı Show TV yeni Gelin dizisini kolay kolay bitirmeyecek sonuna kadar sahip çıkacaktır.

Bu yüzden merak edip soranlar için söylemek gerekirse Yeni Gelin dizisi Mayıs 2018 tarihinde kesinlikle erken final yapmayacak yaz tatilinin ardından kaldığı yerden Eylül 2018 tarihinde 3. sezonuyla devam edecektir.  cumartesi günleri birçok bizi geldi geçti ancak Yeni Gelin dizisinin sıralaması değişmedi. Yeni Gelin dizisi cumartesi günleri bir çok rica etti Özellikle büyük umutlarla başlayan Gülizar dizisi ilk 10 sıraya bile giremez Yeni Gelin dizisi ilk sıralardan hiç ayrılmadı son 1 yılın belki %90 ında ilk sırada yer alan Yeni Gelin dizisi gelecek sezonu daha şimdiden garantilemiş oldu. Eğer Show TV’ye çok büyük bir hata yapmazsa yeni gelin dizisi daha çok uzun yıllar devam edecek görünüyor.

Not: Yeni Gelin, Malezya’da ve Bosna Hersek’te yayına girecek. Show TV’de devam eden ikinci sezonuyla başarılı bir yayın hayatı geçiren Yeni Gelin, Malezya’da ve Bosna Hersek’te de yayına girecek. Süreç Film’in yapımcılığını, Eccho Rights’ın dağıtımını üstlendiği dizinin Malezya’daki yayın haklarını NTV 7 kanalı aldı ve dizi, kanalın ilk Türk dizisi olacak. Bosna Hersek’te ise OBN Televizija günlük dizi olarak primetime zamanında yayınlayacak. Yeni Gelin geçtiğimiz yıl Kazakistan’ın TV7 kanalına da satılmıştı.

Yeni Gelin dizisinin cumartesi günleri en büyük rakipleri olan Survivor Fazilet Hanım ve kızları ve FOX TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi yeni gelin dizisinin karşısındaki tutunamıyor ve geri sıralara düşüyorlar.Kanal D’de ekrana gelen Gülizar dizisi ise hiç iyi başlayamadı ve çok kısa süre sonra erken final yapan ekrana veda edeceğim bu kadar dizinin içerisinde Yeni Gelin dizisinin baş ağrısı kesinlikle şapka çıkarılacak düzeyde. Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinin ekibini kutluyoruz ve başarılardan dolayı yollarınız açık olmasını diliyoruz.

2018-2019 yılında da kaldığı yerden devam edecek olan Yeni Gelin dizisinin 3. sezonu olacağından dolayı dizinin çok daha kalıcı ve emin adımlarla yoluna devam etmesi için yeni oyuncu takviyeleri de senaryo iyileştirmeleri bekleniyor.  Yeni Gelin dizisinin yeni oyuncuları dizinin 3. sezonunda da giderek artmaya devam edecek. değişen oyuncular yeni gelen oyuncular yeni gelin dizisi ne daha büyük bir canlı katacağı kesin. Sizler de yeni Gelin dizisi hakkında yorum ve görüşleri de aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.. 

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl)

YORUMLAR

 1. Ben ve ailem yeni gelin dizisini çok seviyoruz yorumları dikkate alırsanız yayınlarsınız

 2. Yeni gelin final olmasın başka bölümleriyle devam etsin rica ediyorum2 yeni gelin dizisi çok güzel ben o dizinin hayranıyım

 3. Baslasin nolurrrrrr

 4. Lutfen devam etsin gercekten tekrar baslayabilirmi

 5. Yeni gelin devam etsin ben çok istiyorum daha doğrusu yeni gelin filmini izleyen herkes çok istiyor, bizim dediklerimizi dikkate alırsınız artık

 6. Ben ve ailem yeni gelin dizisini çok seviyoruz ve devam etmesini umuyoruz, inşallah başlar ve devam eder

 7. devam etsin Final olması saçma çünkü komik ve güzel bir diziydi gülüp eyleniyoryuk bizi güldürmEye eğlendirmeye devam etsin

 8. Lütfen devam etsin çok komik bir flim

 9. Yeni gelin dizisini çok seviyoruz bizi yeni gelin den ayırmayın

 10. bizi dizimizmiş den ayırmayın biz yeni gelin bagamlasiyiz lütfen bizi dizimizden ayırmayın size yalvarıyoruz ♥️

 11. Size rica ediyorum lütfen yeni gelin programı 64 ve ilerisi ile devam etsin o diziyi heycanla sevinçle izliyoruz ailecek eğer dizi biterse ki ihsalla bitmez lutfen hem o diziyi şu şekilde ilerletede bilirsiniz hem belayla hazar o 1 günlük kızları hakkında dediler ki bizim kızınıZa 15yaşına gelcek falan ve yani lütfen bebekleri nin buyudunude yapa bilirsiniz neyse şunu bilmenizi isterim ki kardeşim menesa ve ben sizin en büyük hayraninizim zamanınızı aldığım için özür dilerim

 12. Yeni gelin devam etsin

 13. Lütfen dwvam etsin

 14. Devam etsin allah için muhammed için lütfen 3 gündür ağlıyorum lütfen seOn finali osun

 15. Devam etsin nolurrrrr

 16. Bitmesin lütfen yeniden başlasın çok sarıyı cumartesi akşamı

 17. Yeni gelin bitmesin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.