Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (Tam Liste)

Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Gelen Oyuncular Kimler (Tam Liste) İki sezondur Show TV ekranlarında devam etmekte olan yeni gelin dizisine için sezonunda yeni katılan oyuncular kimler hangi oyuncular yeni sezonda yeni gelin dizisine dahil oldu burada sizler için detaylı olarak yazacağız.

Öncelikle yeni sezonda yine cumartesi günleri Show TV ekranlarında yayınlanacak olan ve geçtiğimiz yıllarda reyting birinciliği kimselere kaptırmayan Yeni Gelin dizisi yaz tatilinde oldukça uzun tuttu, bazı oyuncular Yeni Gelin dizisinden ayrılırken diziye yeni katılan oyuncular da kadroyu oldukça zenginleştirdi.

2018-2019 yeni sezonunda kaldığı yerden devam edecek olan Yeni Gelin dizisi ilk bölümü ile adeta izleyenlere şahane bir bölüm sunacak. Öncelikle yurdumuzun en güzel tatil beldeleri ne giden Denizli ilimizde Pamukkale travertenlerini gezen ve tarihi turistik yerleri dolaşan dizi ekibi daha sonra Antalya’ya özellikle Aspendos tiyatrosunda giderek tüm ekiple birlikte güzel bir tatil yaptılar. Elbette dizimize yeni katılan ve yeni sezonda kendini gösterecek olan oyuncularımız da merak konusu oldu. işte Yeni Gelin dizimize yeni 3. sezonda gelen oyuncular:

Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Gelen Oyuncular

Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Gelen Oyuncular Kimler:

Meltem Miraloğlu:
Rozet Hubeş:
Ali BArkın:
Yasemin Allen:
Sezgi Mengi:
Suna Selen:

Meltem Miraloğlu: Meltem miraloğlu 13 Ocak 1987 tarihinde Diyarbakır’da doğmuştur Ailesi oldukça maddi sıkıntılar içinde olduğu için bir süre sonra İstanbul’a taşınmış olan Meltem Miraloğlu oyuncular meraklı olduğu için Ajansa kayıt olmuş ve farklı dizilerde rol almaya başlamıştır. 2016 yılında Tayfur Aydın ile evlenmiştir. Hayat Devam ediyor dizisindeki çocuk gelin rolü akılda kalmıştır.

Meltem Miraloğlu Yeni Gelin Dizisinde

Rozet Hubeş: Rozet 1959 yılında İstanbul’da doğmuştur Yahudi aslında olan Rozet hubeş tiyatro sinema ve dizi oyuncusudur. Çok fazla dizilerde göremesek de oyunculuk konusunda hayli başarılı bir oyuncudur aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. En son Atv de ekrana gelen Bedel dizisinde rol almıştır.

Rozet Hubeş Yeni Gelin Dizisinde yeni sezonda

Ali Barkın: 3 Ocak 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir sinema ve dizi oyuncusu olarak oldukça başarılı ve komik golleri daha da güzel beceren bir oyuncumuz dur. Ali Barkın Ankara’da birçok özel tiyatroda görev almış Daha sonra oyunculuğa merak yüzünden İstanbul’a gelerek çeşitli dizi ve sinema filmlerinde rol almaya başlamıştır. Orta Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiş olan Ali Barkın son olarak Geçtiğimiz sezon yine Show TV’de yayınlanan Klavye delikanlıları isimli dizide Bayram rolünde oynamış ve oldukça başarılı bir karakteri canlandırmıştır. Ali Barkın Yeni Gelin dizisinin 2018-2019 yeni sezon kadrosuna dahil olmuştur.

Ali Barkın Yeni Gelin Dizisinde yeni sezon 2018-2019

Yasemin Allen: 10 Temmuz 1989 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da dünyaya gelmiştir. Asıl adı Yasemin Kay Allen’dir. Yasemin Allen’in Türkiye’ye geldikten sonra birçok bizi elinde reklamda rol almıştır. 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisinde 2013 yılında ise Merhamet isimli dizide oynamıştır. onu önemli bir oyuncu yapan ise Özcan Deniz de birlikte oynamış olduğu Su ve Ateş filmidir. bu filmdeki Yağmur karakteri ile oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosunda yer almış 2014 yılında ise Şeref Meselesi dizisinin başrolü olmuştur. Son olarak Geçtiğimiz sezon Show TV’de yayınlanan klavye delikanlıları dizisinde rol almıştır. Yasemin Allen Yeni Gelin dizisinin 2018-2019 yeni sezon kadrosuna dahil olmuştur.

Yasemin Allen Yeni Gelin dizisinin yeni sezon kadrosunda

Sezgi Mengi: 18 Haziran 1985 yılında İstanbul’da doğan Sezgi Mengi sinema dizi ve tiyatro oyuncusudur İstanbul’da Nişantaşı Işık Lisesi’nden mezun olmuş Daha sonra da bilgi Üniversitesi’nde sahne ve gösteri sanatları bölümünden mezun olmuştur. birçok dizi ve filmde yardımcı rollerde yer alan Sezgi Mengi Yeni Gelin dizisinin 2018-2019 yeni sezon kadrosuna dahil olmuştur.

Sezgi Mengi Yeni Gelin dizisi yeni sezon kadrosu 2019

Suna Selen: 1 Temmuz 1939 yılında İstanbul’da doğan Suna Selen başarılı bir tiyatro ve dizi oyuncusudur. birçok dizi film ve tiyatro oyununda başarılı bir oyunculuk sergilenmiş ve 79 yaşına ulaşmıştır. Münir Özkulla (Hababam Sınıfı Mahmut Hoca) evliliğinden Güner Özkul isimli çocuğu olmuştur.

Suna Selen Yeni Gelin 2019 yeni sezon gelen oyuncular

Sevilerek izlenen Yeni Gelin dizisinden bazı oyuncular da ayrılmış bulunuyor. 2019 yıl boyunca devam edecek olan Yeni Gelin dizisinden ayrılan oyuncular kimler diye merak edenler için hemen buraya yazmak istiyoruz. işte Yeni Gelin dizisinde 2018-2019 sezonda ayrılan Kadrodan çıkan oyuncuların listesi:

Yeni Gelin 2018-2019 yeni sezonda Ayrılan Oyuncular:
Şevki Reis:
Okan Erdoğan:
Şilan Makal (Dilan)

Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon diziye Gelen katılan Oyuncuları ve Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Giden ayrılan Oyuncuları detaylı olarak bu sayfada sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Katılan Ayrılan Tüm Oyuncu Kadrosu

Diziden Ayrılan Oyuncular:
Şevki Reis:
Okan Erdoğan:
Şilan Makal (Dilan)

Yeni Gelen Oyuncular:
Meltem Miraloğlu:
Rozet Hubeş:
Ali BArkın:
Yasemin Allen:
Sezgi Mengi:
Suna Selen:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (Tam Liste) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2018