Yeni Gelin 27. Bölüm Fragmanı Özeti 2 Aralık Kalender Ağa Asudeyi Bıraktımı

Yeni Gelin 27. Bölüm Fragmanı Özeti 2 Aralık.. Dilan ve Ferhat aşkı ilerlemeye başlarken bu sefer de onların karşısına engeller çıkar. Möhteber Ferhatı karşısına alır ve Dilandan uzak durmasını istediğini söyler. Bella ise yine konakta her şeyle ilgilenir herkesin yanında olur.

Diğer taraftan konağın diğer iki gelini Nevşehir’e kapadokyaya balayına giderler. Kapadokya da balona biner. Çok eğlenceli zamanlar geçirirler. Ama asıl bombayı İstanbuldaki konağa onlar düşürecektir. Kalender Ağa’yanın konağa dönmesi onların ağzından çıkacak sözlere bağlıdır.

Kalender Ağa’nın aşık olup kendini için konağı terkettiği ve aşkından öldüğü kadın olan Asude kapadokya da başka bir erkekler yemekler yiyor akşam gezmelere eğlencelere gidiyor. Bunu gören Bozoklar susar mı? Konağa müjdeli haberle gidecektir.

Kaynanalar ise yine boş durmaz. Konağı birbirine katmak için bu sefer de kendi konaklarında hırsız yapıp Bella’nın üstüne atmayı planlarlar. Bu planları da tabiki ters dönecektir. Yeni Gelin 27. bölm özeti fragmanı…

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.