Yeni Gelin 39. Bölüm Fragmanı Özeti 3 Mart

Yeni Gelin 39. Bölüm Fragmanı Özeti 3 Mart... Yeni Gelin dizisi 39. bölümünde Kalender Şirin’e olan öfkesini aileden çıkarmış ve herkesi konaktan kovmuştur. Şirin kendini suçlu hisseder. Baran’la yaşadığı aşk kendi ailesini dağılma noktasına getirmiştir. Bunun tek çözümü vardır o da Baran’dan ayrılmak. Ama Şirin bunu Baran’a söylediği an Baran sinirden küplere biner.

Baran artık bundan sonra neler yapacak korkulur gerçekten. Tek aşkı olan Şirin’den duyduğu sözler onun kalbini yaralamıştır. Kalender konakta kızı ile birlikte huzurlu birkaç gün yaşamaya niyetlenir. Ancak tüm aile bireyleri kendini affettirmeye kararlıdır. Konağa birbir gelir ve Kalender ile konuşurlar. Kalender çok kızgındır ve arkasından iş çeviren ailesini konağa almamaya kararlıdır.

Kalender ailesinden onları konağa almayarak intikam alacağını ve pişman olacaklarını düşünmektedir. Möhteber’in derdi ise apayrıdır. Nikah masasında terkedilmiştir ama bunun intikamını alacaktır. Möhbeter Asiye ve Ayşe’ye karşı hain planlar yapar ve artık intikam zamanı gelmiştir. Yeni Gelin 39. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Yeni Gelin dizisi cumartesi akşamlarının reyting birincisi dizisiydi. Geçen hafta Survivor yayınlanmaya başlayınca Yeni Gelin 2. sıraya geriledi. Yine de başarısını koruyan dizi ilerleyen bölümlerde de bu başarıyı sürdürürse yeni sezonda devam etme şansı yakalayabilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018