Yeni Gelin 40. Bölüm Fragmanı Özeti 10 Mart

Yeni Gelin 40. Bölüm Fragmanı Özeti 10 Mart… Yeni Gelin dizisi yeni bölümünde İskender ve Gülistan birlikte düet yapıyorlar ve eğlenceli dakikalar seyirciyi bekliyor. Yeni Gelin dizisinde hem komedi hem aşk hem ihtiras hepsi var. Yeni Gelin dizisinde Baran artık kötü biri olmaya karar verdi. Eski kötü zamanlarına geri döndüğünü söyledi herkese. Şirin kendisini bundan dolayı suçlu hissetmektedir.

Yeni Gelin dizisi 40. bölümünde Kamil ve Kamilla ile orta oyunu oynuyor Kalender Ağa. Peki neden oynuyorlar. Bunun arkasından ne çıkacak? Hazar ve Bella Şirin ve Baran’ı barıştırmak ister. Hazar Şirini Baranla görüştürmek için götüreceği sırada Kalender Ağa’ya yakalanır. Kalender Ağa Hazar’a nasıl bir ceza verecek?

Baran ise artık geçmişe bir sünger çekiyor ve Şirin’e ait her şeyi yakıyor. Şirin Baran’a kendisini affettirebilecek mi? Baran eski kötü günlerine mi dönecek herkese kötü mü davranacak? Yoksa Şirin’le barışıp mutlu günlerine mi dönecek? Yeni Gelin dizisinde Möhteber de artık iyice gözünü karartmıştır. Asiye ve Ayşe’yi tutsak edip onlardan ne istemektedir.

Kalender Ağa ile evlenememesinin sebebini kumaları gören Möhteber daha ne kötülükler yapacaktır Ayşe ve Asiye’ye. Möhteber sonunda kendi kurduğu tuzağa kendini düşüyor. Bakalım Möhteber’in başına neler gelecek? Yeni Gelin 40. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=pZCnpH_4jyg

YORUMLAR

  1. Ne basit saçma salakça bir dizi kim izliyor bu saçmalıkları ya . Yayından kaldırmadılar gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.