Yeni Gelin Belki Ben Kurumuş Meyvesiz bir dal parçası şarkısı kim söylüyor sözleri

Yeni Gelin Belki Ben Kurumuş Meyvesiz bir dal parçası şarkısı kim söylüyor sözleri… Yeni Gelin dizisi yeni sezonuna başlamış olmasına rağmen bu sezon seyircisinden biraz tepki aldı. Çünkü yeni sezonda Kalender Ağa konağa 3 hizmetçi yani 3 yanaşma aldı. Bu yüzden de konağın erkeklerinin huyu suyu değişti. Eşlerinden çekinen erkekler gitti yerine gününü gün eden ve eğlenen eşler geldi.

Yeni Gelin son bölümünde Bella, Türkmen’i kurtarmıştır bu seferde Nazgül altınlarını kimin çaldığını bulmaya ve onu pişman etmeye yeminlidir. Afet’le plan yaparlar ancak  plan ters teper. Yaptığı hata yüzünden Kaan’ın artık onu affetmesi çok zordur.

Nazgül ise hala işin ciddiyetinin farkında değildir. Konakta herkes güç dengelerini konuşturur.Kalender’in yaptığı hamle herkesi şaşırtır.. Çünkü sonunda, kendine hakim olamamış ve büyük bir kabahat işlemiştir. Bu saatten sonra Kağan’ın onu affetmesi nerdeyse imkansızdır. Zaten Nazgül de şimdilik işin ciddiyetinin farkında değildir. Kalender Ağa’nın yaptığı hareket ile herkes konumunu belirlemeye çalışır.

Afet’i ve Gökhan’ı da planına dahil eden Ayşe ne yapacaktır? Bella’nın düşündüğü tek şey, Hazar’ın bir an önce iyileşmesidir. Bunun için her şeyi yapar ancak Hazar’da bir gelişme yoktur. Hazar’ın başka bir doktora gitmek istemesiyle işin tüm seyri değişir. Hazar artık bir karar vermek zorundadır. Bella, en başından beri kararını Hazar’a söylese de Hazar’ın onu dinlemeye niyeti yoktur. Hazar ve Bella karşı karşıya gelirler.

Yeni Gelin dizisinde Bella’nın Hazar’a üzerinden elimi çekiyorum diyerek odadan uzaklaşması herkesi çok üzdü. Hazar Bella aşkıyla sevilen Yeni Gelin dizisinde araları bozulan mutlu çiftimiz ne zaman düzelecektir? Diğer taraftan Şirin ve Baran’ın evliliği de tehlike altında. Bu bölüm herkesten evliliği sallantı da nedense!

Herkes üzülüyor mutsuz. Bu mutsuz sahnelere de eşlik eden şarkıyla da seyircileri daha çok etkiliyor. Bu bölüm Yeni Gelin de farklı bir şarkı çalıyor. Şarkı henüz internette yer almıyor. Muhtemelen Yeni Gelin dizisinde çaldıktan sonra yayınlanacaktır. İlk kez çıkan bir şarkıya diziye yer vererek tanıtım yapıyor olabilirler.

Yeni Gelin dizisinde çalan şarkının sözleri;

Belki ben kurumuş meyvesiz bir dal parçası,

Belki ben erimiş uçmuş kurumuz bir kar tanesi olmuşum

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2018