Yeni Gelin Dilan Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Yeni Dizisi Ne?

Yeni Gelin Dilan Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Yeni Dizisi Ne? Yeni Gelin dizisi yeni sezon için çekimlere başladı. Yeni Gelin yeni sezonunda kadroya yeni isimler dahil olurken sevilen bir oyuncu da diziden ayrıldı. Yeni Gelin dizisinden ayrılan oyuncu Kim?

Show TV’nin en sevilen dizilerinden biri olan ve sizi gülümseten dizisi Yeni Gelin yeni sezonunda kadrosunda bir kişi eksikle başlıyor. Yeni Gelin dizisinde Dilan karakterini canlandıran Şilan Makal diziden ayrıldı. Şilan Makal diziden nasıl ve ne şekilde ayrıldı? Yeni sezon başlayınca cevabını paylaşacağız.

Yeni Gelin dizisinin Dilan’ı dizinin sezon finalinde Ferhat’la isteme töreni olmuştu. Ancak Baran kendi Şirin’i alırken çok süründüğü için o da kardeşini hemen vermedi ve Baran’ı süründürmeye niyetli. Dilan ve Ferhat birbirlerini seviyorlar. Bu aşk yarım mı kalacak yeni sezonda? Yeni Gelin dizisinin Dilan’ı diziden çıktığına göre Baran şimdi ne yapacak?

Yeni Gelin dizisinin Dilan’ı Şilan Makal Kimdir?

Şilan Makal Diyarbakırlı ve 1994 yılında doğdu.  Üniversite de tarih bölümü okudu. Şilan Makal üniversite okurken İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Çünkü güzel giyimi modayı seviyordu. Yarışmada da sevilen adaylar arasında yer aldı. Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında sezon boyunca iddaalı şekilde yarıştı. Jüri üyeleri tarafından da sevilen bir isim oldu.

Şilan Makal’ın yarışmadan sonra hayran kitlesi arttı. Yapımcılar tarafından da farkedilen Şilan Makal  kısa süre sonra Yeni Gelin dizisinde Dilan karakterine hayat verdi. Bu sezon finalinin ardından yeni sezonda da Yeni Gelin dizisinde yer almayacak.

Güzel oyuncuya başarılar diliyoruz. Yeni dizi ile anlaşma yapmadı henüz. Ancak onu ekranlarda görmek isteriz. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Yoruma yazınız.

Yeni Gelin Dilan Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Yeni Dizisi Ne?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Dilan Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Yeni Dizisi Ne? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018