Yeni Gelin Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular kimler?

Yeni Gelin Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular kimler?… Yeni Gelin dizisi komedi türünde bir dizi. Oyuncuları ve konusuyla da çok sevilen dizi seyirciler tarafından beğenilerek izleniyor. Yeni Gelin dizisi 2. sezonda yayınlanmayı garantiledi. Nasıl mı? Aşağıda sizlerle Yeni Gelin dizisi son bir aydaki reyting durumunu paylaştık.

Show tv nin yayınlanan iki dizisi mevcut zaten birisi İçerde diğeride Yeni Gelin. İkisi de reytinglerde 1. olmayı başaran diziler. Show tv sadece bu iki diziyle bile reytinglerde ilk sıraya adını yazdırabiliyor. Yeni Gelin dizisinin konusu ve oyuncuları nedir peki böyle tutmasında ki sebep ne?

Yeni Gelin konusu; Bella ve Hazar İstanbulda birbirlerini tanıyıp aşık olmuştur. Hazar Bellayıda alır ve Adanaya ailesinin yanına döner. Şehirli olan Bella kendini birden bire aşiretin içinde bulur. Adana da aşiret gelini olarak kalır. Aşiretin ağası Kalender Ağa ve 3 hanımı arasında geçenlerde ayrı bir komedi konusu. Aşiret komedisi olan dizi seyirciler tarafından çok beğenildi.

Yeni Gelin dizisi oyuncuları da bu dizinin sevilmesindeki ayrı bir sebep.. Dizinin oyuncuları Tolga Mendi yakışıklılığı ile beğeni topluyor diğer yandan Bella’yı canlandıran Jessica May da güzelliği ve sempatik halleriyle seyirciye kendini sevdirmeyi başardı. Yeni Gelin diğer oyuncuları da Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu…

Yeni Gelin dizisi total reytingleri;

6 Mayıs 2017 Yeni Gelin 1. Sırada,

29 Nisan 2017 Yeni Gelin 2. Sırada,

22 Nisan 2017 Yeni Gelin 1. Sırada,

15 Nisan 2017 Yeni Gelin 2. Sırada,

Yeni Gelin dizisi reytinglerde ya 1. ya da 2. olmuş. 2. olduğu zaman da sadece Survivor’ı geçememiş. Ama çoğu zaman Survivor’u da geride bıraktı ve 1. oldu. Yeni Gelin böyle reyting başarısını gösterince Show Tv de bu yapımı yeni sezona taşımak istiyor. Show tv nin de verdiği kararla Yeni Gelin dizisi 2017 2018 sezonunda da Show ekranlarında olacak.

Yeni Gelin dizisi bilgilerini sizlerle paylaştık. Yeni Gelin yeni sezonda devam edeceğini sizlere açıklamıştı. Yeni sezona giren ve çıkan oyuncular da olacaktır muhakkak. Yeni sezon eylül ayında başlayacaktır. Yeni sezon oyuncularının bilgilerinide bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Selim gülgören Gökhan karakterini oynasın diziye yakışır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.