Yeni Gelin Dizisi Gökhan Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri

Show tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile cumartesi günlerine hayat veren ve reyting birincisi olan Yeni Gelin Dizisi Gökhan Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri sosyal medya hesapları hakkında herşeyi sizlerle burada paylaşacağız. Yeni Gelin Dizisi yeni sezonda gelen Gökhan hakkında resimler ve bilgiler:

Yeni gelin Dizisi Show Tv Yeni Sezon: Yapımcılığını Süreç Filmin yaptığı Show Tv’nin cumartesi akşamları sevilerek ve ilgiyle izlenen dizisi Yeni Gelin yeni 2. sezonunda Kalendar Ağa’nın askerdeki oğlu rolünde diziye dahil olacak olan ”Gökhan” karakteri aramıza katılıyor. Dizimizin ilk sezonunda olmayan sadece askerde olduğu duyurulan Gökhan, yeni sezonda askerliğini yapmış olarak kadroya dahil olacak.

Kalendar Ağa’nın askerden gelen oğlu ve Afet’in kocası olan Gökhan karakteri kim olacak hangi oyuncu Gökhan olarak Yeni Gelin dizisine girecek şimdilik kesin bilgi bulunmasa da kısa süre sonra oyuncumuzu buradan sizlere duyuracağız.

Yeni Gelin Dizisi Gökhan Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgilerini sizlere bu sayfadan detaylı olarak duyuracağız ve istekleriniz dahilinde bilgiler ve sosyal medya hesaplarını sunacağız. Ece İrtem’in rol almış olduğu Afet karakterinin kocası olarak dizinin kadrosuna dahil olacak olan Gökhan’ı canlandıracak oyuncu şimdilik gizemini korumaya devam ediyor.

Yeni Gelin Dizisi Gökhan Kimdir: Afetin eşidir. Bir yıldır askerde olan Gökhan kucağında yeni bir gelinle girdi. Afet bunu görünce baygınlık geçirdi ve eline silahı alarak Gökhana doğrulttu. Oysa Gökhan sadece şaka yapıyordu. Gökhan bundan sonra da esprileri ile diziye renk katmaya devam edecek. İşte askerden gelen gökhanın son resmi:

Gökhan karakteri kim olacak, Yeni Gelin Dizisi Gökhan Kimdir? sorusuna kısa süre sonra oyuncu ile sözleşme yapıldıktan sonra detaylı bilgilerini sizlere aktaracağız. Diziye yeni katılacak olan Gökhan karakterini sizlerde merak ediyorsanız bilgi veya yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Dizisi Gökhan Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri (11 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2017