Yeni Gelin Dizisi Neden Bitti Final Oldu, Tekrar Yeniden Başlayacak mı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Yeni Gelin Dizisi Neden Bitti Final Oldu, Tekrar Yeniden Başlayacak mı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Yeni Gelin Dizisi Neden Bitti Final Oldu, Tekrar Yeniden Başlayacak mı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Sevilerek izlenen Yeni Gelin dizisi Neden Bitti Final Oldu, Tekrar Yeniden Başlayacak mı? Show TV ekranlarında iki sezondur oldukça iyi izlenme oranları alan ve oldukça başarılı bir reyting oranı ile cumartesi günlerine taht kuran reytinglerde birinciliği hiç kimselere bırakmaya Jessica May gibi dünyaca ünlü oyuncuların da yer aldığı Yeni Gelin dizisi ekranlara veda etme kararı alıp final yapınca dizinin hayranları ve sevenleri oldukça şaşırdı ve yeni gelin neden bitti niçin final yapıyor diye sormaya başladılar. Biz de bu konuda Bilgilerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi göstermiş olduğu başarıdan ve reytinglerdeki müthiş mücadelesinden dolayı Takdir etmek gerekiyor. Dizi 2 sezondur Show TV ekranlarında oldukça başarılı bir yayın sergileyerek cumartesi günlerindeki reyting birinciliğini çok defa perçinleyerek elde etti ve uzun süre hiç kimselere gün birinciliğini bırakmadı. Ancak bu sezon birkaç sebepten dolayı Yeni Gelin dizisinin reytingleri düşmeye başladı ve yapımcının da kanalında ortak kararıyla Yeni Gelin dizisi final kararı aldı. Peki neydi Yeni Gelin dizisinin final yapma sebepleri işte sizler için sıralıyoruz.

Yeni Gelin Dizisi Neden Bitti Final Oldu? İşte madde madde Sebepleri:Yeni Gelin Dizisi neden bitti final yaptı

1- Yeni Gelin dizisi senaryo olarak ömrünü tamamlamış, ve yeni bölüm yazılması oldukça güç geçmeye başlamıştı. Dolayısıyla senaryo yazmak ve dizi uzatmak hem izleyici bunu atmaya başladı hem de bizi kendisini tekrar etmeye başladı. bu yüzden dolayı yapımcı dizi tadında bırakmak istedi ve final kararı Böylelikle çıkmış oldu. Ancak dizinin devam etmesi için yeni senaryolar yazılabilir veya senaristler değiştirilebilir, öyle bir ihtimal olmasına rağmen bu tercih edilmediği ve yeni gelin dizisinin final yapması bitmesi istendi.

2- Yeni Gelin dizisi reytinglerde iki sezondur ilk sıralarda yer aldığı için oldukça yoruldu ve yıprandı. reytinglerde ilk sırada yer alan yer alabilmek oldukça zor ve zahmetli bir iş temposunu gerektiriyor. yürekte çekimlerin olduğu dizi ve setteki çalışanların sürekli yıprandığı gece gündüz demeden sürekli işbaşı yaptıkları yoğun bir tempo gerektiriyor. her hafta yeni bölümleri yetiştirebilmek için Hummalı bir çalışma ve özenti gerektirdiği için dizinin hem oyuncuları hem de dizi ekibindeki bütün çalışanlar oldukça yorucu bir süreç geçirdiler ve bu nedenle yıprandılar. İşte son Yeni Gelin dizisi reyting sıralamaları:

Yeni Gelin Dizisi Reytingleri

3- dizinin başrol oyuncularından birisi olan Jessica May bu yaz evlendi. Türk sevgilisi ile evlenen ve Türkiye’ye yerleşme kararı alan Jessica May Aslında diziden çıkması veya dizi bırakması beklenmiyordu. ancak yeni evli olması nedeniyle sürekli sette çalışamama durumundan dolayı ve doğru düzgün tatil yapamamasından dolayı biz iyi bırakmak istediği Bize gelen duyumlar arasında. Bu nedenle diğer dizilere bakarak oldukça iyi bir işçilik çıkaran ve uzun süre devam eden Yeni Gelin dizisinin başrol oyuncusunun çıkmasından sonra dizinin reytinglerde daha çok kaybetmesinin önüne geçmek için dizi final kararı aldı ve böylelikle sona erdi.

4- bu sezona kadar cumartesi günlerinde çok önemli bir dizi yer almıyordu. bu nedenle Yeni Gelin dizisi sürekli cumartesi günleri reytinglerde bir oluyordu. Ancak bu sezon erkenci kuş dizisinin cumartesi günü yayınlanmaya başlaması ile birlikte erkenci kuş hayranlarının yoğun talepleri üzerine cumartesi günleri reyting birincisi değişti ve yeni gelin yerine erkenci kuş dizisi bir sıraya yerleşti. Daha sonra farklı dizilerinde cumartesi günleri ekrana gelmesi ile Yeni Gelin dizisi reytinglerde düşüşle başladı. işte bu düşüşün daha fazla devam etmemesi ve dizinin deyim yerindeyse tadında bırakılması için final kararı alındığı belirtildi.

Yeni Gelin Final yaptı Tekrar Yeniden Başlayacak mı?

Görüldüğü üzere yeni gelin dizisinin final yapma sebebi için birçok neden sayabiliriz. ancak bunların her biri gerçek bir neden değil, Bu yüzden de yeni Gelin dizisi eğer başka bir kanal tarafından talep edilirse transfer olabilir ve farklı bir kanalda devam edebilir. bazı oyuncular çıkar bazıları yeni gelir dizi devam edip gider ancak yapımcının Show TV ile sözleşmesinin bitmesi ile birlikte dizi adeta uzatmaları oynamaya başladığı için dizinin devam etmemesi İstendi.Yeni Gelin Dizisi Tekrar Yeniden Başlayacak mı

Ancak Show TV ile yapımcı Arasında yeni bir sözleşme yapılırsa dizi kaldığı yerden devam edebilir. veya Yeni Gelin dizisi başka bir kanala transfer olarak da devam edebilir bu gelişmeler yaşanır mı bilemiyoruz ancak ilerleyen günlerde Yeni Gelin dizisi ile ilgili yeni gelişmeler olursa sizlere buradan duyuracağız sizlere de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Yeni Gelin dizisinin bitmesi hakkındaki fikirlerinizi yorumlarınızı lütfen bizlere yazın Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Dizisi Neden Bitti Final Oldu, Tekrar Yeniden Başlayacak mı? (20 Yorum)

  1. lütfen yeni gelin dizisi devam etsin biz ailemle çok seviyoruz her cumartesi oturup onu izliyoruz lütfen devam etsin

  2. Yav boşverin erkenci kuşu yav napacanız erkenci kuşu kuş dediğin uçar car car car car öter boşverin kuşu yav ne kuşu yeni gelin daha güzel bu kadar uğraşa ne olacak bu siteye yorum yapalım ama sesimizi başkalarıda duysun haydi beyler bayanlar böyle olmaz yazık değilmi bize ben her hafta cumartesi günlerini 4 gözle bekliyordum şimdi napacam ben her cumartesi suratım asık gelmek istemiyorum eve yav ha bu arada yozgattan yazıyorum instagram dan konuşmak isteyen varsa ( furkan_kadirr ) e istek atabilir hesap gizli

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2018