Yeni Gelin Esmaralda Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Bellanın arkadaşı)

Yeni Gelin Esmaralda Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Bellanın arkadaşı)… Yeni Gelin dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Yeni oyuncu dizide Bella’nın arkadaşı olarak girdi. Konağa gelir gelmezde erkeklerin aklını başından aldı. Bella’nın arkadaşı Esmeralda kimdir? Bellanın arkadaşı çok güzel ve dansıyla ilk bölümden herkesi etkiliyor. Yeni Gelin dizisinin yeni oyuncusu Esmeralda 31. bölümde diziye dahil oluyor. Esmeralda adı bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Yeni Gelin dizisinde Esmeralda‘nın gerçek adı Eda Kandulu’dur. 1988 doğumlu Kıbrıs Lefkoşalıdır. Eda Kandulu İstanbulda yaşamaktadır. 1.68 boyu ve 55 kg. Eda Kandulu güzelliği ile dikkatleri ilk bölümden üstüne çekti. Üniversite eğitimi başka alanda alsa da mesleği fotomodelliktir. Kamera önü oyunculuk eğitimi almaya devam etmektedir. Daha önce ilk kez Nezire adlı kısa filmde rol almıştır. Daha Bahadır Tatlıöz’ün Mahşer adlı klibinde de oynamıştır.

Hayalleri arasında Mısıra gitmek ve arkeolog olmak var. Muhteşem Yüzyılda oynamak istiyor.Yeni Gelin dizisiyle ekran hayatına başlayacak olan Eda Kandullu bu güzelliği ile daha sonra bir çok dizi ile karşımızda olacaktır diye tahmin ediyoruz. Yeni Gelin dizisinde kendisine başarılar diliyoruz.

Yeni Gelin dizisinde Bella konaktaki stresli hayatından dolayı  hamile kalamadığını doktordan duyunca konaktan gitmek ister. Hazar ise oğulları arasında ağalık yarışı yapar. Hazar ağa olmayı istemezken diğer iki oğlu Kağan ve Gökhan kıyasıya rekabet ederler. Ancak şans eseri yarışmayı da kazanan yine Hazar olur. Ama Hazar eşiyle birlikte konaktan gitmek isterken başına daha büyük bir dert almıştır.

 

Yeni Gelin dizisi yeni bölümünde dahil olan Esmeralda da konaktaki kadınların yine düşmanı olacaktır. Danslarıyla ve güzelliği ile erkekleri etkileyince konaktakilerin düşmanı olur ve bundan sonra yine entrikalar başlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Esmaralda Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Bellanın arkadaşı) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2017