Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl)

Yeni Gelin dizisi ile ilgili çıkan final yapacak haberleri dizinin son çıkan fragmanında duyurulunca işler karıştı ve büyük bir hayranlıkla 2 sezondur diziyi izleyenler Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin diye istekte bulunmaya başladılar. Bizde bu isteklere destek vererek Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası başlattık. Haydi durma Sende Katıl..

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası Nedir?

Öncelikle kampanyamız ve yapmak istediğimiz hakkında kısaca bilgi verelim: Amacımız birçok kişinin çok sevdiği ve mutlaka devam etmesini istediği Yeni Gelin dizisinin Cumartesi günü devam eden ekran macerası ileriki haftalarda biteceği duyuruldu. Bizim amacımız bu güzel dizi Yeni Gelin erken final yapmasın, kaldığı yerden sezon sonuna kadar devam etmesini sağlamak. Yeni Gelin dizisi Show tv ekranlarında cumartesi günleri yayınlanıyor, eğer cumartesi günü reyting almakta çok zorlanıyorsa farklı bir güne dizi kaydırılabilir Mesela Salı günü herhangi bir dizi yayınlamayan Show tv Yeni Gelin dizisini salı veya çarşamba yayınlayabilir.

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl)

Farklı çözümler de üretilebilir Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için Show Tv izleyicileri reytingleri yükseltmek için el ele vererek birtakım çözümler üretebilir. Aslında reytingler çok kötü değil ama yapımcının birazda diziyi erken bitirmek istemesi Yeni Gelin dizisinin hayranlarını şok etti. Peki biz ne yapabiliriz Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için? Biz elimizden geldiğini yapmak istiyoruz ve izleyicileri Yeni Gelin dizisine sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için Lütfen bu sayfayı Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda sosyal medya hesaplarında paylaşarak sevdiklerinize Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için başlatmış olduğumuz bu Kampanyayı duyurup onları haberdar edin lütfen. Yeni Gelin dizisinin oldukça geniş bir fan kitlesi var. Bu izleyiciler dizinin bitmesinden oldukça endişeli ve kesinlikle bitmesine karşı çıkıyorlar.

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl)

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin kampanyasına destek olBiz de bu konumuzda Yeni Gelin dizisi Bitmesin erken final yapmasın devam etsin diye sizlerin görüşlerini ve yorumlarını önemseyerek Show tv kanalına sesimizi duyurmak yapımcıyla bu konuda izleyici görüşlerini yorumlarını paylaşmak ve Yeni Gelin dizisinin devam etmesini sağlamak için elimizden geldiğince uğraşmaya çalışacağız. Sizlerden gelen yorum ve görüşleri resmi kanallara ileterek dizinin devam etmesi için sizlerden gelen yorumları paylaşacağız.

Siz ne yapacaksınız: Lütfen bu sayfayı Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda sosyal medya hesaplarında paylaşarak sevdiklerinize Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için başlatmış olduğumuz bu Kampanyayı duyurup onları haberdar edin lütfen. Yada her yere Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin yazısını yazıp paylaşabilirsiniz. Şimdiden tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin diyenler lütfen sizlerde destek olun. Dizimizin reytingleri oldukça iyi. En kötü zamanda bile 5 civarında total reyting almış bu güzel dizi bitmesin lütfen. Yorumlarınızı aşağı yazın paylaşın lütfen…24 Kasım Öğretmenler gününde Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin diyenler destek olun bu kampanyaya.. İşte Yeni Gelin Final Fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl) (32 Yorum)

  1. Lütfen bitmesin biz ailecek çok seviyoruz yeni yılda da devam etmesini umuyoruz ki böyle bir dizi bence final olmamalı

  2. Lutfen yeni gelin bitmesin devam ettirin lütfen ya lütfen eğer biterse inanın her kanal değiştirdiğinde show TV çıkarsa ne olursa olsun izlemicem.

  3. ya lütfen devam ettirin yeni gelin dizisini final yaptı diye o kadar çok ağladım ki lütfen devam etsin bitmesin

  4. Çocuklar da bizde çok severek izliyoruz bitmesin lütfen. 5 yaşında oğlum var anne lütfen yaz bitirmesinler diye tüm gün peşimde gezdi. Bu sayfayı onun sayesinde buldum . Bitirmeyin lütfen özellikle benim oğlum çok büyük hayranınız.

  5. Yeni gelin final yapmamali fakat sizin dediginiz de olamaz dizilerde kaydırma yapılabilir demişsiniz salı veya çarşamba diye belirtmissiniz hic olacak işmi salı günü kadın gibi çok fazla izlenen bir dizi daha var unutmayın ve çarşamba hic olmaz diriliş filminden ve sen anlat karadeniz filminin geçeceğini sanmıyorum kaydırma filanda yapılmasına gerek yok sadece biraz daha yeni şeylerle seyirci karşısına cikilmali madem izleyicisi düştü ise ama biz severek izliyorduk

  6. yeni gelinin bitirme kararı çok yanlış böyle güzel diziyi yayından kaldırmak akıl işi değil ailecek üzüntü ile karşılamış bulunmaktayız lütfen bitmesin değerli show tv ailesi=((

  7. Lütfen bitmesin artık güldüren diziler kalmadı gülmek için televizyon açanlar var yeni gelin için tv izleyenler var bitmesin

Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2018