Connect with us

Dizi Haberi

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl)

Yeni Gelin dizisi ile ilgili çıkan final yapacak haberleri dizinin son çıkan fragmanında duyurulunca işler karıştı ve büyük bir hayranlıkla 2 sezondur diziyi izleyenler Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin diye istekte bulunmaya başladılar. Bizde bu isteklere destek vererek Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası başlattık. Haydi durma Sende Katıl..

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası Nedir?

Öncelikle kampanyamız ve yapmak istediğimiz hakkında kısaca bilgi verelim: Amacımız birçok kişinin çok sevdiği ve mutlaka devam etmesini istediği Yeni Gelin dizisinin Cumartesi günü devam eden ekran macerası ileriki haftalarda biteceği duyuruldu. Bizim amacımız bu güzel dizi Yeni Gelin erken final yapmasın, kaldığı yerden sezon sonuna kadar devam etmesini sağlamak. Yeni Gelin dizisi Show tv ekranlarında cumartesi günleri yayınlanıyor, eğer cumartesi günü reyting almakta çok zorlanıyorsa farklı bir güne dizi kaydırılabilir Mesela Salı günü herhangi bir dizi yayınlamayan Show tv Yeni Gelin dizisini salı veya çarşamba yayınlayabilir.

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl)

Farklı çözümler de üretilebilir Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için Show Tv izleyicileri reytingleri yükseltmek için el ele vererek birtakım çözümler üretebilir. Aslında reytingler çok kötü değil ama yapımcının birazda diziyi erken bitirmek istemesi Yeni Gelin dizisinin hayranlarını şok etti. Peki biz ne yapabiliriz Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için? Biz elimizden geldiğini yapmak istiyoruz ve izleyicileri Yeni Gelin dizisine sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için Lütfen bu sayfayı Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda sosyal medya hesaplarında paylaşarak sevdiklerinize Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için başlatmış olduğumuz bu Kampanyayı duyurup onları haberdar edin lütfen. Yeni Gelin dizisinin oldukça geniş bir fan kitlesi var. Bu izleyiciler dizinin bitmesinden oldukça endişeli ve kesinlikle bitmesine karşı çıkıyorlar.

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (Sende Katıl)

Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin kampanyasına destek olBiz de bu konumuzda Yeni Gelin dizisi Bitmesin erken final yapmasın devam etsin diye sizlerin görüşlerini ve yorumlarını önemseyerek Show tv kanalına sesimizi duyurmak yapımcıyla bu konuda izleyici görüşlerini yorumlarını paylaşmak ve Yeni Gelin dizisinin devam etmesini sağlamak için elimizden geldiğince uğraşmaya çalışacağız. Sizlerden gelen yorum ve görüşleri resmi kanallara ileterek dizinin devam etmesi için sizlerden gelen yorumları paylaşacağız.

Siz ne yapacaksınız: Lütfen bu sayfayı Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda sosyal medya hesaplarında paylaşarak sevdiklerinize Yeni Gelin dizisinin bitmemesi için başlatmış olduğumuz bu Kampanyayı duyurup onları haberdar edin lütfen. Yada her yere Yeni Gelin Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin yazısını yazıp paylaşabilirsiniz. Şimdiden tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Continue Reading
Bunları da seversin..
6 Yorum Var

6 Comments

 1. YENİ GELİN BİTMESİN

  13 Kasım 2018 at 16:00

  Yeni gelin bitmesinin savaş yeni geluunn

 2. Anonim

  12 Kasım 2018 at 21:08

  nolur yalvarıyorum yeni gelin bitmesin

 3. Anonim

  11 Kasım 2018 at 13:43

  komedi gülmek lazım artık düzgün şeyler olsun adana güzel en az 1 yıl daha sürerdi

 4. Anonim

  10 Kasım 2018 at 23:08

  Lütfeeeeen bitmedin tek izlediğim dizi

 5. Anonim

  9 Kasım 2018 at 16:10

  yeni gelin dizisi bitmesin nolur nolur lütfen

 6. Çalıkuşu

  8 Kasım 2018 at 16:06

  yeni gelin bitmesin onu çok seviyoruz

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top