Yeni Gelin Finalde Şirinin (Feride Hilal Akın) Söylediği Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı

Sevilerek izlenen Show tv de cumartesi günleri yayınlanan Yeni Gelin dizisi Finalde Şirinin (Feride Hilal Akın) Söylediği Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı sözleri ve müziğin videosunu sizlere buradan aktaracağız. 24 Kasımda 63. bölüm ile final kararı alan Yeni Gelin dizisi sevenlerini üzdü. Dizinin oldukça iyi reytingler almasına rağmen neden final yaptığını BURADA açıklamıştık.

Show tv ekranlarında 3. sezonu ile de oldukça sevilen yeni dizilere rağmen reytinglerini koruyan ve her hafta iyi izlenme oranları alan Yeni Gelin dizisinin final yapması gerçekten üzücü. Ancak insanların ömrü gibi dizilerinde bir ömrü oluyor ve bu ömür dolunca daha fazla devam edemiyor. Yeni gelin dizisinin de senaryosu tükenmiş ve artık final yapması gerekiyor. Hemde 5 üzerinde oldukça iyi reytingler alırken..

Yeni gelin dizisinin finalinde çalan şarkılar türkülerde gönüllere dokunacak dizi gibi. Dizinin final olmasını istemeyenler çok olsa da Show tv de final bölümü 24 kasım öğretmenler gününde yapılacak ve 63. bölümde dizi bitmiş olacak. Yeni Gelin 63. bölüm Finalde Baran ve Şirinin çok güzel bir şarkı söylediğini görüyoruz. Baran ve Şirin (Feride Hilal Akın) Yeni gelin finalinde söyledikleri düet şarkı Odam kireç tutmuyor Kumunu katmayınca Sevda baştan gitmiyor Sarılıp yatmayınca Şarkısı ve sözlerini buraya sizler için yazmak istiyoruz.

Yeni Gelin Final müziği şarkısı Odam kireç tutmuyorYeni Gelin Final Şirin ve Baranın Düeti Odam kireç tutmuyor Kumunu katmayınca Sevda baştan gitmiyor Sarılıp yatmayınca şarkısı sözleri

Odam kireç tutmuyor
Kumunu katmayınca
Sevda baştan gitmiyor
Sarılıp yatmayınca
Baba ben derviş miyem
Hırkamı giymiş miyem
Ben sevdim eller aldı
Niye ben ölmüş müyem

Odamı kireç eyle
Yüzümü güleç eyle
Yandım aşkın elinden
Gel bana ilaç eyle
Odam kireçtir benim
Yüzüm güleçtir benim
Soyun da gel yanıma
Tenim ilaçtır benim

Yeni Gelin Final Şirin ve Baranın Düeti Odam kireç tutmuyorYeni Gelin Final müziği şarkısı Odam kireç tutmuyor Kumunu katmayınca Sevda baştan gitmiyor Sarılıp yatmayınca

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2018