Yeni Gelin Helga Kimdir? Ayşenin Getirdiği Kız Helga Gerçek Adı Bilgileri

Şüphesiz cumartesi akşamlarının en sevilen en çok izlenen dizisi Yeni gelin. Gelen giden oyuncuları ile de oldukça adından söz ettiren Yeni Gelin dizisinin 49. bölümünde yeni bir isim dahil olacak diziye. Yeni gelin dizisine gelen Helga Kimdir? Ayşenin konağa Getirdiği uzun boylu süslü Kız Helga kim Gerçek Adı Bilgileri instagramı nedir diye merak edenlere kısa bilgiler vereceğiz burada..

Yeni Gelin dizisinin 12 mayıs cumartesi günü ekrana gelecek olan 49. bölümünde diziye yeni bir oyuncu katılıyor. Ayşenin getirdiği bu kızın adı Helga. Yeni gelin dizisine gelen Helga Kimdir neyin nesidir kimin fesidir kısaca bilgilendirelim. Yeni Gelin dizisinde Helga rolü ile giren oyuncu Wilma Elles isimli Alman asıllı oyuncudur.  Ayşe’nin konağa getirmiş olduğu Helga hal ve hareketleri ile cilveli tavırları ile herkesin ilgi odağı olacak. Helga Yeni Gelin Dizisine iyi gelecek..

Yeni Gelin dizisinde 49. bölümden itibaren yer alan Helga karakterini aslında bir çoğumuz daha önce rol aldığı dizilerden dolayı tanıyor ve göz aşınalığı bulunuyor. Helga rolünde izleyeceğimiz Wilma Elles daha önce çeşitli dizilerde izledik. Mesela Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizide canlandırdığı Caroline rolü ile parlayan Wilma Elles Yeni gelin dizisinde Helga karakterine hayat vermeye başladı. Yeni Gelin dizisinde Helga rolündeki Wilma Elles kimdir?

Wilma Elles kimdir?  18 Ekim 1984 tarihinde Almanyada doğan güzel oyuncu tiyatro oyunlarında oynamış ve oyunculuk ile dans dersleri de alarak kendini bu alanlarda yetiştirmiştir. Köln Üniversitesi’nde yaptığı eğitim çalışmaları ile ön plana çıkmıştır. Wilma Elles, 2008 yılında Türk Usulü filminde başrolde görev alınca daha sonra Türkiyeye gelmiş ve ilk olarak Kanal D’nin uzun ömürlü dizisi olan 3 sezon süren dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki kadrosunda Caroline rolü ile tüm Türkiyenin tanıdığı bir isim haline gelmiştir.  Wilma Elles son olarak Yeni Gelin dizisinde oldukça renkli bir rolde fotoğraf makinası ile gelen süslü ve cilveli tavırlar sergileyen Helga karakterini canlandırmaktadır. Oyuncumuz dizide uzun süre kalmayacaktır.

Yeni Gelin 49. bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Helga Kimdir? Ayşenin Getirdiği Kız Helga Gerçek Adı Bilgileri (2 Yorum)

  1. Bu nasıl bir dizi yaa kim izliyor bunları kıyafet saç baş tamam .yaa konuşmalar tamamen o kıyafetlerin Hakkına zıt
    Bu oyuncular Eminim normal hayatlarında daha gūzel konuşur lar ama bu dizi de konuşma kūltùrū sıfır tamam Yőnetmen filmi çekmiş bu televizyon kanalı na ne demeli bu diziyi sunmak zorundamısınız
    Yada daha iyisine őneri sunabilirler
    Bumu sizin televizyon anlayışınız sizin daha çok çalışmanız gerek çooooook

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018