Yeni Gelin İskender Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Korkut’un Oğlu)

Show tv ekranlarında her bölümü ile reytingleri silip süpüren Yeni gelin dizisi kadrosunu güçlendirmeye yeni oyuncuları diziye dahil etmeye devam ediyor. Sevilerek izlenen aile komedisi Yeni Gelin’e önümüzdeki hafta yeni bir oyuncu daha katılacak. Yeni sürpriz oyuncu ise Korkut’un oğlu İskender olacak, İskender Yeni gelin dizisine sonraki bölümde katılıyor.

Korkut neden kimseyle paylaşmadı oğlu İskenderi? Korkut’un sakladığı ama son bölümde itiraf ettiği oğlu İskender’in varlığı konakta bulunan herkesi derinden sarsar. İskender isimli bir evladının olduğunu saklayan Korkut  kaynanalar ve gelinler tarafından neden bugüne kadar söylemediği konusunda sorular sormaya başlarlar ve bu durum ortamı iyice gerer.

Yeni Gelin İskender Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Korkut’un Oğlu) Konaktaki herkes İskenderin kim olduğunu merak ederken Kalender Ağa herşeyi bir kenara bırakmış ve varı yoğu Asude’ye odaklanmıştır. Yeni bölüm oldukça şenlikli olacak olan Yeni Gelin dizisinde İskender Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri nedir merak ediliyor.

Konakta kimsenin bilmediği Kalender, Müsellim ve Türkmen Bozok’un hiç tanımadıkları varlığından bile yeni haberdar olacakları kardeşleri İskender’in kim olduğunu sizlere çok yakında açıklayacağız. İskender rolünü oynayacak olan yakışıklı oyuncu Yeni Gelin dizisine bomba gibi düşecek. Adı soyadı şimdilik saklanan oyuncunun kim olduğunu öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız.

Sizde tahminlerinizi aşağı yazın lütfen…

Yorum 4

  1. merve says:

    Çok merak ediyorum egemen acaba kim sen kim diyorsun ama benim kalbim diyarki murat bozdur ☺❤❤❤❤

  2. Anonim says:

    Kim acabq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version