Yeni Gelin İskender’in Arabası Nedir, Hangi Marka Model Fiyatı Ne Kadar?

Cumartesi akşamlarının eğlence kaynağı olan Yeni Gelin dizisinde 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni Gelin 51. bölüm 26 mayıs cumartesi günü show tv de yayınlanacak. Fragmanda dikkatleri çeken bir otomobil var. Yeni Gelin İskender’in Arabası Nedir, Hangi Marka Model Fiyatı Ne Kadar? sorularına yanıt vereceğiz bu konumuzda..

Yeni Gelin Dizisinde 51. Bölümde görülen İskender’in Altın renkli spor Arabası Nedir, Hangi Marka Model Fiyatı Ne Kadar?

İskenderin arabası aslında daha önceden de vardı ama böylesine dikkat çekmemişti. Altın renkli bu araba neydi markası modeli kaç lira olacağı kaça satıldığı ve Türkiyede kaç adet var gibi meraklı soruları izleyicilerden alır almaz bizde kısa kısa cevaplar vererek Yeni Gelin İskender’in otomobili hakkında bilgiler sunalım istedik. Öncelikle söyleyelim arabanın markası BMW..


Yeni Gelin İskender’in Arabası Bmw marka ve 2018 model üretilmiş olan BMW i8 Coupe marka ve model olan arabadır. Ülkemizde daha yeni satışına başlanmış olan araç oldukça büyük bir talep gördüğü için yüksek miktarda sipariş almıştır. 2018 BMW i8 Coupe modelinin fiyatı yaklaşık olarak 750 bin lira civarında satılmaktadır. Ülkemizde ikinci elleri ise 600 bin lira civarında fiyata satılıyor.

Yeni gelindeki sarı spor araba nedir diye merak edenlere cevap vermiş olduk. Bu resimde son 52. bölüm fragmanından bir sahne:

Yeni Gelin İskender’in Arabası Nedir, İskenderin sarı altın renkli spor Bmw Marka arabasının Modeli i8 Coupe Fiyatı ise 750 bin tl civarında satılmaktadır. Bu konuda merak ettikleriniz varsa bizlere yazabilirsiniz.. 250 km azami sürate sahip olan BMW i8 Coupe İskender tarafından kullanılmasa da onun meraklıları da aşağıdaki fragmanda gördüğünüz üzere eksik olmayacak..

Yeni Gelin İskender’in Arabası BMW i8 Coupe

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2018