Yeni Gelin Neden Final Yapıyor Bitiyor, Gerçek Sebep Ne? Başka kanala Transfer Olur mu?

Yeni Gelin Neden Final Yapıyor Bitiyor, Gerçek Sebep Ne? Başka kanala Transfer Olur mu? Süreç Film yapımcılığında Show TV’de ekrana geliyor. Yeni Gelin dizisi final kararı aldı? Önceki sezonun en iddaalı dizilerinden olan Yeni Gelin bu sezon umduğunu bulamadı. Bu yüzden de Show TV Yeni Gelin dizisi için final kararı aldı. Yeni Gelin dizisi bitiş sebebi nedir?

Yeni Gelin dizisi yönetmenliğini Ersoy Güler üstlenirken başrollerini  Tolga Mendi, Jessica May, Mustafa Avkıran, Yonca Cevher, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Renan Bilek, Feride Hilal Akın ve Halil İbrahim Kuru üstleniyordu. Yeni Gelin dizisi 63. bölümüyle final kararı aldı. Yeni Gelin dizisi reytinglerde başarılı bir diziydi ancak yeni sezonda önceki sezondaki başarısını yakalayamadı. Bu yüzden final kararı aldı.

Yeni Gelin dizisi yeni bölümünde Kalender Ağa hayatı ile ilgili önemli kararlar alıyor. Kalender Ağa Möhteber ve Ayşe’yi boşayarak tek eşli hayata geçiyor. Çekirdek ailesiyle birlikte belediye başkanlığına aday olan Kalender Ağa bunu başarabilecek mi? Diğer taraftan Bella Türkmen ve Müsellim’i evlendirmeye kararlıdır. Onlara Kalender Ağa’nında izni ile kısmet aramaya koyulur.

Yeni bölümde Hazar ve Bella’nın mutlu sahneleri de vardır? Diğer taraftan Müsellim’e kız bulmak için parti verilmişti. Ancak Nazgül partiyi kana bularken Ayşe’de samanlığı yakarak Kalender’den intikam almak ister. Ama Bella’yı ateşlerin içinde bırakır.  Ayşe şaşkınlıkla ve çaresizlikle bağırır. Hazar Bella’nın içeri de olduğunu duyunca samanlığa girer ve eşini kurtarmaya çalışır.

Yeni Gelin dizisi aslında reytinglerde çok düşük gitmiyor. 4. 5. sıralarda yer alıyor reytinglerde. Yeni Gelin dizisi reytingleri kötü olmadığı halde neden final yapıyor anlaşılamadı. Piyasa bu kadar mı zor! Reytinglerde ilk 3 e giremeyen bitecekse gerçekten dizi sektörünün işi çok zor. Yeni Gelin dizisi 24 Kasım yeni bölümü ile final yapıyor.

Yeni Gelin Neden Final ? Başka kanala Transfer Olur mu?

Elbette bu soru çok önemli çünkü dizinin bitmesi için çok bi sebep görünmüyor. Bu nedenle acaba Show tv de final yapacak olan Yeni Gelin dizisi başka bir kanala mı geçecek yoksa Tv8 Yeni gelini de transfer mi ediyor gibi sorular sorulmaya başladı. Acun Ilıcalı bildiğiniz gibi Jessika May ile oldukça samimi, Diziyi sürükleyen güzel oyuncunun Acun Ilıcalının kanalı Tv8 ile anlaştığı ve o kanala diziyi götürmek istediği konuşulsa da kesin emin olamadık biz bu duyumlardan ve tüyolardan.

Yeni Gelin Dizisi Tv8 kanalına Transfer Olur mu?

Bu haberin gerçeklik payı var mı yok mu bilemiyoruz ama Yeni Gelin Dizisi Tv8 kanalına Transfer Olur mu? olmaz mı final yaptıktan sonra daha iyi görebiliriz.. Yeni Gelin Dizisinin Tv8 e geçmesi Transfer Olması zamanla belli olacak gibi görünüyor. Sizde bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Neden Final Yapıyor Bitiyor, Gerçek Sebep Ne? Başka kanala Transfer Olur mu? (17 Yorum)

  1. Bizde hala izliyoz ne olur devam etsin daha baranla sirinin cocuklaribolacak ne olu geri devam etsin Tv8 ze transfer olsun

  2. Hergun allaha dua ediyorum ve diyorum ki lutfen yeni gelin bidaha baslasin ayni oyuncularla ama o filmi cok seviyoruz ne yapip edim o filmi geri getirin

  3. Umarım ki yeni gelin tv8’e transfer olur. Acaba dizinin gerçek final sebebi ne ?

  4. Yeni Gelin show tv de çıkmaya devam etsin eğer başka bir kanalda çıksa bile lütfen final olmasın çooooooooooooooooook üzülürüm

Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2018