Yeni Gelin Sezon Finali Üçümüz bir fidanın güller açan dalıyız şarkısı müziği

Sevilerek izlenen ve cumartesi günleri show tv de eğlence dizisi haline gelen Yeni Gelin Sezon Finali Üçümüz bir fidanın güller açan dalıyız şarkısı müziği oldukça eğlenceli bir vakit geçirmenize neden olacak. Sahnede sergilenne bu gösteriyi mutlaka izlemenizi öneriyoruz dizihaberi.tv sitesi olarak..

Aslında şarkının orjinal aslında ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız diye devam eden güzel bir şarkı var. Ancak dizimizin eğelence dolu sezon finalinde birbirinden güzel ve komik bölümler var. Yeni Gelin Sezon Finalinde fragmanda gördüğünüz Üçümüz bir fidanın güller açan dalıyız şarkısı müziğinin sözlerinin orjinalinide yazıyoruz sizler için:

Hakkı bulutun söylediği ve dillere destan olmuş olan şarkının sözleri şöyle: yola cikmiş ariyorum kaybettigim aşkimi sakın bana umit verme seveceksen başkasini bana toz pembe gorunmez sensiz dunyam çok karanlik beni senden daha fazla sevecek kimsem yok artık ikimiz bir fidanin guller acan daliyiz sen benimle, ben seninle bu hayati yaşamaliyiz..

Yeni Gelin Sezon Finalinde Mehter takımı ramazan eğlencesi hacıvat karagöz oyunu altalavista deyip hazırlanan gonculusu vurmalar mı dersiniz neler var neler, oldukça eğlenceli ve güzel bir sezon finali hazırlamış Yeni gelin dizisi ekibi. İşte sizler için hazırlanan tanıtım fragmanı Yeni Gelin Sezon Finali videosu..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.