Yeni Gelin Şirin Yanıyor içim bu nasıl acı nasıl olursun bana yabancı şarkısı sözleri

Cumartesi akşamları show tv de ekrana gelemeye devam eden Yeni Gelin dizisinde Şirin karakterini canlandıran Feride Hilal Akın her bölümde birbirinden güzel şarkılar okumaya devam ediyor. Sırf bu şarkılar için bile diziyi izleyenlerin olduğu kesin. Yeni Gelin 44. bölüm 7 nisan cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümde Şirinin söylediği bir şarkı var ki çok beğenildi. Yeni Gelin Şirin nasıl olursun bana yabancı şarkısı:

Yeni Gelin dizisinin 7 nisan cumartesi yayınlanacak olan 44. bölümünde ateş başında Şirinin söyleyip herkesin severek dinlediği şarkı nedir diye merak edenler için bizde sayfamızda hem şarkıyı verelim hemde sözlerini merak edenler için yazalım istedik. Şirinin son bölümde söylediği Yanıyor içim bu nasıl acı nasıl olursun bana yabancı şarkısı sözleri oldukça güzel bir şarkı..

Yeni Gelin Şirin Yanıyor içim bu nasıl acı nasıl olursun bana yabancı şarkısının sözlerini aşağıda sizlere sunuyoruz. Yeni Gelin 44. bölümde Şirinin Söylediği Ayrılık Zor Yanıyor İçim şarkısı 7 nisan tarihinde yayınlanacak olan yeni 44. bölümde çalacak ve izleyenleri büyüleyecek bir sahne bekliyor. İşte Yeni Gelin Şirinin seslendirdiği Ayrılık Zor Yanıyor içim şarkısının sözleri ve müziğin tamamı:

Yeni Gelin Şirin Yanıyor içim bu nasıl acı nasıl olursun bana yabancı şarkısı sözleri

Ayrılık zor biliyorum
Belki hala seviyorum seni
Her geçen gün biraz daha fazla kırılıyorum
Mutlu bir son yok mu bize?
Yanıyor içim bu nasıl acı
Nasıl olursun bana yabancı

Üzerime sanki gözlerin yıkıldı
Ölüme bırakma, bir çaresi yok mu bunun?
Ayrılık zor ayrılık
Her geçen gün biraz daha fazla kırılıyoruz
Mutlu bir son yok mu bize?

Yeni Gelin Şirin Yanıyor içim bu nasıl acı nasıl olursun bana yabancı şarkısı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2018