Yeni Gelin Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Yeni Sezonda?

3. Sezonu ile Show tv de yeni bir sezona daha giriş yapan Yeni Gelin dizisi izleyicinin en çok sevdiği beğendiği dizilerden birisi oldu 2 sezondur. Yeni Gelin dizisi 3. sezona başlarken Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak yeni bölümlerin tekrarları Yeni Sezonda hangi gün ve saat merak ediliyor?

Bizde bu konuda sizler için yeni sezonuna 22 Eylül cumartesi günü başlayan Yeni Gelin dizisinin yeni bölümünü izleyemeyen yada izleyip de yeniden izlemek isteyenler için hangi günlerde saat kaçta tekrarları yayınlanacak, Show tv de cumartesi akşamları yayınlanan dizinin yeni sezonda 2018-2019 da hangi günlerde saat kaçta yeniden ekrana geleceğini Show tv yayın akışını da kullanarak sizlere aktaracağız.

Yeni Gelin Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Yeni Sezonda?

Yeni Gelin Dizisi yeni 3. sezona 22 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’de başlıyor.  Yeni Gelin dizisi 54. bölümü ile ekranlara gelecek, dizinin tekrarı 23 Eylül Pazar günü saat 02:00’de Show tv de yayınlanacak. 2018 Yeni Gelin yeni sezon günleri ve saatleri güncel olarak sitemizde sizlerle buluşuyor.

Yeni Gelin yeni sezon Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta olacak

Yeni Gelin Hangi Günler Saat Kaçta yayınlanıyor? 

Yeni Gelin 3. Sezon 22 Eylül Cumartesi Saat 20:00
Yeni Gelin Tekrarı 23 Eylül Pazar Saat 02:00
Yeni Gelin 3. Sezon 2. Bölüm 29 Eylül Cumartesi Saat 20:00
Yeni Gelin Yeni Sezon Tekrarı 30 Eylül Pazar Saat 02:00

Her kesimden milyonlarda insanı diziye bağlayan ve geçtiğimiz 2 sezonda en çok izlenen ve cumartesi akşamları reyting rekorları kıran dizide bakalım bu sezon nasıl bir reyting yakalanacak yeteri kadar izlenecek mi yoksa yeni başlayan dizilerin gölgesinde mi kalacak izleyip göreceğiz.

Yeni Gelin yeni sezon Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta

Merak edenler için konumuzu ve sorumuzu tekrar yazalım. Yeni Gelin Dizisi 3. Yeni Sezonda Tekrarları Hangi Günlerde Saat Kaçta Show tv de Yayınlanacak merak edenler için veya yeniden izlemek isteyenler için tekrarlarının ne zaman olduğunu bir kez daha yazıyoruz:

Yeni Gelin Yeni Sezon 1. Bölüm 22 Eylül Cumartesi Saat 20:00
Yeni Gelin Yeni Sezon 1. Bölüm  Tekrarı 23 Eylül Pazar Saat 02:00

Not: Bu arada dizimize yeni sezonda gelen oyuncular ve ayrılan oyuncuların kimler olduğunu merak edenler için çok güzel bir içerik oluşturduk.  3. Sezonu ile Show tv de cumartesi günleri ekrana gelen Yeni Gelin dizisinden ayrılan oyuncular ve yeni gelen tüm oyuncular için Tıklayın >> 

Yeni Gelin 2018-2019 Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Yeni Sezonda? (1 Yorum)

  1. Yeni geli ‘nin etrafı gündüzleri yayinansa istiyordum ben çok seviyordum aça yayın lanacakmi saat kaçta yayın lanacak sade kadın pirarami her yerde sıkıldık herkes doktor ol muş her kanalda aynı şey bil.em ne pff şunu söylüyoru yani evlilik piroramları gibi oldu hani bari şiz bidizi koyunda keyifle izleyelim en azından bide yeter herguñ güldür güldür soldan sıkıldık artık yeter bari hafta sonları yayı alsanız bir günü bir sayı olsun lütfen yeni gelini istiyoruz

Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2018