Yeni Gelin Yeni Sezonda Hazar ve Bella Ölecek Mi Diziden Çıkacaklar Mı?

Yeni Gelin Yeni Sezonda Hazar ve Bella Ölecek Mi Diziden Çıkacaklar Mı? Yeni Gelin dizisi yeni sezonu yakında Show TV ekranlarında başlayacak. Show TV nin reytinglerde yüzünü gösteren dizisi Yeni Gelinden yeni sezona tüyolar gelmeye devam ediyor.

Yeni Gelin dizisi yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu üstleniyor. Yeni Gelin dizisi haziran ayında sezon finali yapmıştı. Yeni Gelin dizisi başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık.

Yeni Gelin dizisi yeni sezonu tanıtım fragmanı yayınlandı. Yeni Gelin yeni sezon tanıtımı seyircileri üzdü. Yeni Gelin dizisini yabancı gelin Bella ve Adanalı Hazar’ın aşkıyla sevdik. Ancak yeni sezon fragmanında Hazar askerde vuruluyor gibi gösterildi. Omzunda asker arkadaşını taşıyordu. Sonrasında vuruldu ve yere yattılar. Hazar Bellayı çok sevdiğini söyleyerek el bombasının pimini çeker.

O el bombasını atmadan üstlerinden geçen uçaktan bir bomba düştü ve o bomba sanki Hazar ve asker arkadaşının üzerine düşmüş gibi gösterildi. Ancak başrol oyuncusu olan Hazar’ın diziden çıkmayacağını biliyoruz. Bu yüzden de Hazar’ın ve arkadaşının üzerine değil de teröristlerin üstüne düştü o bomba ve Hazarla arkadaşı oradan sağ salim kurtuldular diye tahmin ediyoruz.

Diğer taraftan Bella acilen ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Bella’ya ne oldu? Yeni Gelin dizisi yeni sezonunda Bella’ya hastanede elektroşok veriliyor. Ancak hastane kapısından bekleyen Bellanın ve Hazar’ın ailesi çok üzgündür. Bella’nın ölmesinden çok korkarlar. Kalender Ağa yeni sezon fragmanında gelinim hamile diyor. Bella kurtulacak acaba bu seferde bebeğini mi kaybedecek?

Yeni Gelin dizisi sezon finalinde neler olmuştu hatırlayalım.

Hazar askere gitti ve Bella konakta yalnız kaldı. Bella konakta yalnız kalıp ezileceğini düşünüyordu ancak ne Kalender Ağa ne de eltileri onu yalnız bırakmayacaktır. Hep birlikte bu günleri atlatıp Bella’yı mutlu etmeye çabalarlar. Bella Hazar gittiği için çok mutsuzdur. Kalender Ağa Helga’nın ajan olduğunu anlar.

Helga gerçekten ajandır ve Kalender’in sırrı için Adana’ya gelmişti. Kaynanalar Helga’yı konuşturmak için her türlü işkenceyi yaparlar. Helga itiraf ettiğinde ise sırrı anlamadılar. Sadece Kalender Ağa anlayabilir. Diğer taraftan Hazar’ın yemin töreni gelmiştir. Bella mutlulukla yola düşer. Yanında Kalender Ağa ve oğulları da vardır. Ispartaya giderler.

Hazar’ı asker üniforması içinde görünce hepsi duygulanır ve onunla gurur duyarlar. Hazar dağıtım için bir günlük iznini Adana’da kullanır. Bella ise kocasını ertesi gün tekrar askere gönderir. Konakta ise kız isteme heyecanı vardır. Dilan ve Ferhat birbirlerine kavuşacaklar mı?

Kız isteme heyecanı Hazar’dan gelen haberle bölünür. Bella ise hamile olduğunu ailesine duyurmak üzeredir çok heyecanlıdır. Hazar’dan gelen haberin sonu nasıl olacak? Hazar ölecek mi? Bella Hazardan haber alınca bayılır hastaneye yetiştirilir. Ancak bu üzüntü ile bebeğini düşürecek mi? Yoksa yeni sezonda Hazar ve Bella çiftini bir bebek mi bekliyor?

Yeni Gelin dizisinde gülmeye alışık olan seyirci yeni sezon fragmanı ile üzüldü. Umarız seyirciyi en kısa zamanda güldürmeye devam ediyor. Yeni Gelin dizisi yeni sezon tüyoları geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Yeni Sezonda Hazar ve Bella Ölecek Mi Diziden Çıkacaklar Mı? (1 Yorum)

  1. yok artık 2 senedir çocuk istiyorlar bellada sorun vardı tamam şimdi hamile çocukları olmalı ha afet hamile kalmalı doktor ikna etsin

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018