Yeni Sezonda Adını Sen Koy’a Geri Dönen Oyuncu Kim?

Merhaba sevgili Adını Sen Koy dizisi severleri. Uzun bir bayram ve düğün tatilinden sonra yeni haber ve bilgilerimizle yine birlikteyiz.. Temmuz ayı ile birlikte dizimizin yeni sezonuna dair bilgiler de her geçen gün netleşmeye ve gelecekle ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Dizimizin as oyuncularından olan ve başrolümüz Zehranın annesi rolündeki Sevim karakteri bildiğiniz üzere dizimizden ayrılmıştı. 500 bin Türk lirasını Ömerden alıp kayıplara karıştıktan sonra bir daha izine rastlanmamıştı.

Ancak diziden tamamen ayrılmadığını taa ilk günden beri söylememizin boşa olmadığını şimdi bir kez daha görüyoruz. Nur Saçbüker yine Sevim adıyla 2. sezonda da Adını Sen Koy dizimizde olacak.  Zaten yarım kalan bir hikaye vardı ortada..

Zehra ve gerçek ailesi ile olan bağlantısı yurt hayatı ve üvey anne babası hakkındaki bilinmezliklerin çözüme kavuşmadan üvey annesinin diziden ayrılması mümkün değildi. Yapım ekibinin yeniden anlaşmaya vardığı Nur Saçbüker (Zehra’nın Annesi) Adını Sen Koy dizisine senaryo gereği yeniden dönecek.

Sizce Nur Saçbüker’in Adını sen koy dizisinin 2. sezonunda yeniden dizide olması mantıklı mı doğru mu? Yeniden diziye dönmesi diziyi etkiler mi? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Sezonda Adını Sen Koy’a Geri Dönen Oyuncu Kim? (13 Yorum)

  1. Sevimle ilgili cok guzel bir ata sozumuz var …an comagi hazirla diye bir bu eksikti bakalim simdi kime pazarlamaya calisir zehrayi Merte mi. Malum senaristlerin akli baska seye calismiyor

      • Hosbulduk canim sevim gereksizini gorupte gerilmemek nrmumkun. Bu arada instsgramda okudum sevimi canlsndiran Nur hanim canli yayinda henuz kesinlesrn birsey olmadigini soylemis hatta kesinmis diye soran birine benim haberim yok siz nerdrn duydunuz demis

  2. Diğer sitedede yazdığım gibi Sevim’in dönmesine çok sevindim çünkü herkes iyi biliyor ki Sevim paragöz birisi. Bundan dolayı Ömer’in damadı olmasını isteyecek ve Zehra ile ayrılmasını engelleyecek. Ve bu durumda bizim işimize gelecek.:-)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017