Yeni Sezonda Atv de Yayınlanacak Olan Diziler Hangileri 2017-2018

Yeni Sezonda Atv de Yayınlanacak Olan Diziler Hangileri 2017-2018… Atv de yeni sezon dizileri tanıtımları dönmeye başladı. Yeni sezon dizilerini de sizlerle aşağıda paylaşacağız. Hangi gün hangi dizi yayınlanacak önceki dizilerden hangileri devam edecek hepsini konumuzda açıklıyoruz.

Atv de pazartesi günü Kırgın Çiçekler dizisi yayınlanıyordu. Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda da aynı gün yayınlanmaya devam edecek. Reytinglerde her zaman reytinglerde ilk sırada yer alırdı Kırgın Çiçekler dizisi. Yaz sezonunda da yerine bir dizi yayınlanmadı.

Salı günü Atv ekranlarında sezon içinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanıyordu. Reytinglerde başarılı olan dizi yeni sezon çekimlerine başladı bile. EDHO yeni sezonda aynı günde yayınlanacak.

Çarşamba Atv de Seven Ne Yapmaz dizisi başlayacak. Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin başrollerini oynadığı dizi yeni sezonda çarşamba akşamları yayınlanacak. Yeni dizi çok iddaalı eğlenceli bir yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlayacak.

Perşembe akşamı Kanatsız Kuşlar dizisini yayınlanıyordu yaz sezonunda. Reytinglerde hep ilk sıralarda yer alan Kanatsız Kuşlar dizisi yeni sezonda da devam edecektir.

Cuma akşamı ise Aşk ve Mavi dizisi sezon finali yapmıştı. Yeni sezonda çok üzücü olaylar göreceğiz. Cemal kendine ölmüş süsü vererek ortadan kaybolacak. Ama arkasında bıraktığı iki hamile kadın doğum yapacak. Birinin bebeği ölecek. Mavinin bebeği de ölecektir. Aşk ve Mavi izlerken gülmeye alışmış seyirci ağlayarak izleyecek malesef.

Cumartesi ve pazar akşamı da genede film yayınlayan Atv yine aynı programı sürdürür mü yoksa yeni başlayacak dizileri bu güne alır mı şimdilik net bilgi yok. Bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=sJmCLdPABPE

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2017