Yıldız Asyalı Elif Dizisinde Hangi Rolde Karakterde Oynayacak?

Ekranların aranan isimlerinden birisi olan Yıldız Asyalı güzelliği ve tüm sevecenliği ile yeni dizisi Elifte rol alacağı günü bekliyor. Bu sezon reytingleri biraz düşen ve çıkış yapmak için oyuncu transfer etmeyi amaçlayan Elif dizisi Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi olarak hafta içi her gün yayınlanıyor. Sevilen dizi ‘Elif’e yeni oyuncu dahil olacak.

Yıldız Asyalı Elif Dizisinde Hangi Rolde Karakterde Oynayacak? Green Yapım’ın yapımcılığında her gün ekrana gelen ve Kanal 7 ekranlarında sevenleri ile buluşan Elif dizisi bir çok oyuncu ile yollarını ayırmıştı yeni sezonda. 4. Sezonunda kaldığı yerden devam eden ve baş rollerinde Isabella Damla Güvenilir, Çağla Şimşek, Nevzat Can gibi isimlerin yer aldığı Elif dizisine en son Hayat Bilgisi dizisinde rol almış olan Yıldız Asyalı dahil oldu.

Sadece ülkemizde değil tüm ülkelerde hatta dünya çapında ilgiyle takip edilen Elif, yeni bölümleriyle hafta içi her akşam Kanal 7’de! Yıldız Asyalı Elif Dizisinde Hangi Rolde Karakterde Oynayacak ileriki günlerde belli olunca buradan sizlerle paylaşacağız. Sizce Yıldız Asyalı Elif Dizisine yakışır mi kötü giden reytingleri biraz olsun canlandırır mı? Yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazmanızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Karakterler önemli tabiki ama elifin artık şansının yaver gidip iyi şeyler yaşaması kötülerin dersini almaya başlaması lazım yıldız hanım kötü bir karaktwri oynuyorsa pek reytingleri tavan yaptırmaz ben olsam onu gizli polis filan yapardım yolsuzlukları araştıran belki bu elifede yarar sağlar diziye heyecan gelirdi

  2. Çokk yakışır muhteşem olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.