Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Yıllar Sonra Dizisi (Cansel Elçin – Birce Akalay) Ne Zaman Hangi Kanalda?

Yıllar Sonra Dizisi (Cansel Elçin – Birce Akalay) Ne Zaman Hangi Kanalda? Yıllar Sonra dizisi için hazırlıklar tamamlanıyor. Başrol oyuncuları ile anlaşma sağlandı.  Yıllar Sonra dizisi çok yakında Atv’de ekranlarında yayınlanacak.

Yıllar Sonra dizisinin sloganı; “Bazı günahların cezasını masumlar çeker ve bazı günahların kefareti bir ömür sürer.” Yıllar Sonra dizisinde Birce Akalay ve Cansel Elçin başrolü paylaşıyor. Birce Akalay geçtiğimiz sezon Siyah Beyaz Aşk dizisinde rol aldı. Dizinin final yapmasının ardından yeni dizisi belli oldu güzel oyuncunun. Birce Akalay’ın yeni dizisi Yıllar Sonra’da rol arkadaşı Cansel Elçin oldu.

Birce Akalay Yıllar Sonra dizisinde Alev karakterine hayat verecek. Yıllar Sonra dizisi Birce Akalay Kimdir bilgileri;

1984 İstanbul doğumlu olan Birce Akalay İstanbulludur. 2004 Türkiye Güzellik Yarışması’nda üçüncü oldu. Avrupa’ya Türkiye’yi temsil etmeye gitti. Finale kaldı. 2004-2007 yılları arasında özel kanallarda spor programları hazırlayıp sundu. 2007 yılında oyunculuğa başladı.

Kader ve Senin Uğruna dizilerinde rol aldı. Sonrasında ise Asi, Kış Masalı, Alayına İsyan,Yer Gök Aşk, Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli, Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah Beyaz Aşk dizilerinde oynadı. Şimdi de Yıllar Sonra dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Bunu Görmelisin!  Osmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman?

Yıllar Sonra dizisinin erkek başrolü olan Cansel Elçin Kimdir? Oynadığı diziler nelerdir?

Cansel Elçin 1973 İzmir doğumludur. 8 yaşında ailesi ile birlikte Paris’e gider. Üniversite hayatına da orada başlar ancak tamamlayamaz. 90lı yıllarsa Paris’te çok farklı sektörlerde çalışır. Özel şoförlükten, barmenliğe, garsonluğa her işte çalışmıştır. Tiyatro okuluna girerek Paris’te tiyatro hayatına başlamıştır.

Türkiye’ye dönmüş ve Tomris Giritoğlu ile tanışmıştır. Sonrasında Kırık Kanatlar dizisi ile oyunculuğa başladı. Hatırla Sevgili dizisi ile tanındı. Bu dizi de Beren Saat ile birlikte başrolü paylaşmıştı.


Yıllar Sonra dizisi oyuncu kadrosu

Yıllar Sonra dizisi oyuncu kadrosu

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Anonim

    28 Ağustos 2018 at 17:08

    Saç şekli hiç olmamış birce akalaya değiştirsin

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top