Yıllar Sonra Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Atv Yeni Sezon)

Atv kanalından yeni sezon hazırlıkları erken duyulmaya başladı bu sene. Türkiyenin önde gelen kanallarından Atv’den yeni bir dizi geliyor. Kod adı olarak belirlenmiş olsa da Yıllar Sonra Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Atv Yeni Sezon)da başlayacak olan bu dizi merak konusu oldu.

Süreç Film’in yapımcılığını üstleneceği,senaryosunu Esin Gök’ün kaleme alacağı,yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan’ın oturacağı dizinin ismi “Yıllar Sonra” olarak belirlendi. Atv ekranlarında yayınlanması kesinleşen dizi için oyuncu seçmeleri devam ediyor.

Yıllar Sonra Dizisi Oyuncuları henüz kesinleşmediği belli olmadı ancak dizinin Cast çalışmaları devam ediyor. Atv de yeni ekrana gelecek Yıllar Sonra dizisinin çekimlerinin Ağustos sonu itibarıyla başlaması bekleniyor. Yıllar Sonra Dizisi oyuncu kadrosu belli oldukça buraya yazacağız ve sizlere duyuracağız.

Yıllar Sonra Dizisi Konusu ve özetini de sizlere detaylı olarak buradan yazacağız. “Yıllar Sonra” yeni sezonda Atv ekranlarında olacak.​ Bu arada Yıllar Sonra Dizisinin hangi gün yayınlanacağı konusu kanal tarafından açıklanmazken dizinin perşembe günleri kanatsız kuşlar dizisinin yerine başlaması muhtemel görünüyor..

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği,Feride Kaytan’ın yönetmenliğini yapacağı,senaryosunu Esin Gök’ün kaleme alacağı,Atv’de yayınlanacak olan “Yıllar Sonra” dizisinin başrol oyuncuları belli oldu.

Çekimleri Ağustos ayınını ikinci haftası başlayacak olan Yıllar Sonra dizisi Eylül’de Atv ekranlarında başlıyor. Başrollerinde Birce Akalay ve Cansel Elçin’in yer aldığı Yıllar Sonra’nın senaryosunu Esin Gök, yönetmenliğini ise Feride Kaytan gerçekleştirecek.

Yaşanmış bir hikayeden esinlenen dizi ”Bazı günahların cezasını masumlar çeker ve bazı günahların kefareti bir ömür sürer” sloganı ile ekranlara gelecek.

Son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde izlediğimiz Birce Akalay ve son olarak Eve Dönüş dizisinde rol alan Cansel Elçin dizinin başrol oyuncuları oldu. “Yıllar Sonra Eylül’de Atv’de!
YILLAR SONRA’nın KADROSU YAVAŞ YAVAŞ SEKILLENMEYE BAŞLADI!!
Başrollerini Birce Akalay ve Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın paylaştığı yeni dizi YILLAR SONRA’nın kadrosuna EKIN MERT DAYMAZ’da dahil oldu
Yıllar Sonra yakında Atv ekranlarında.
Yıllar Sonra dizisi oyuncu kadrosu
Yıllar Sonra dizisi oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yıllar Sonra Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Atv Yeni Sezon) (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2018