Yıllar Sonra Zeynep Kimdir? Çocuk Oyuncu Bilgileri Resimleri

Yıllar Sonra Zeynep Kimdir? Çocuk Oyuncu Bilgileri Resimleri… Yıllar Sonra dizisi için oyuncular seçiliyor. Çocuk oyuncu ile anlaşma sağlandı. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği,Feride Kaytan’ın yönetmenliğini yaptığı,senaryosunu Esin Gök’ün yazdığı Yıllar Sonra dizisi çekimlerine kısa zaman sonra başlanacak.

Yıllar sonra dizisi başrollerini Birce Akalay,Cansel Elçin,Özlem Yılmaz ve Ekin Mert Daymaz oynuyor.  Yıllar Sonra dizisinde yer alan oyuncular ise şöyle; Nihal Koldaş,Turgay Kantürk,Burcu Gönder ve Hüseyin Soysalan ve Nisa Sofiya Aksongur. Diziye çocuk oyuncu olarak giriş yapan oyuncunun adı Nisa Sofiya Aksongur.

Yıllar Sonra dizisinin çocuk oyuncusu Nisa Sofiya Aksongur dizi de Alev (Birce Akalay )’ın kızı Zeynep’i canlandıracak. Nisa Sofiya Aksongur Kimdir? Nisa Sofiya Aksungur ekrana yabancı bir isim değil. Önceki sezon Adını Sen Koy dizisinde Asya olarak izlemiştik kendisini.

Nisa Sofiya Aksungur 2011 doğumludur. 7 yaşında olan Nisa bugüne kadar bir çok kez kamera karşısına geçti. Bebeğimle Elele Dergisi, Katalog Çekimleri, Alize Örgü Reklamı, Defacto reklamı, Vicco Katalog Çekimi. Fiat Araba ve Samsung telefon reklamında da boy gösterdi. Çocuk yaşta olmasına rağmen tecrübeli bir isimdir.

Nisa Sofiya Aksungur 7 yaşına dek sinema filmlerinde de rol aldı. Lojman ve Nuh Tepesi filmlerinde rol aldı. Geçtiğimiz sezon Adını Sen Koy dizisinde Asya karakterini canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Bağdat Fatihi IV. Murad dizilerinde rol almıştır. Babası gibi Beşiktaş taraftarıdır.

Nisa Sofiya Aksungur başarılı bir çocuk oyuncu. Yıllar Sonra dizisinde Zeynep isimli 7 yaşındaki bir çocuğu canlandıracak. Annesi Alev’i Birce Akalay canlandıracak. Birce Akalay’ın yani Alev’in psikolojik sorunları olduğu için kızı Zeynep’le ilgilenemeyecek ve teyzesi Damla Zeynep’e hem annelik hem teyzelik yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version