Yirmi Yaş Dişi için kullanılan İfade nedir? Gençlik dişi Akıl dişi

Dokuz Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencisi olan 23 yaşındaki Davud Sütçüoğlu, yarışmaya İzmir’den katılıyor. Türkiye Sutopu Milli Takımı’yla Avrupa ve dünya şampiyonasında birincilikleri olan Davud Bey, vücut geliştirmede de Türkiye şampiyonluğuna sahip. Davud Sütçüoğlu, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurtdışında eğitim almayı planlıyor.

Yirmi Yaş Dişi için kullanılan İfade Gençlik dişi Akıl dişi Yirmi Yaş Dişi için kullanılan İfade nedir? Akıl dişi doğru cevaptır. Yirmi Yaş Dişi için kullanılan İfade nedir? Cevap: Akıl dişi

Kardeşinin ısrarı üzerine yarışmamıza katılan 29 yaşındaki Pınar Kartal, Haliç Üniversitesi Konservatuvar ve Tiyatro Bölümü mezunu. Şu anda Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde okuyan Pınar Hanım, dizi ve sinema oyunculuğu yapıyor. Pınar Kartal, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı işle ilgili projelerini hayata geçirmek için kullanacağını söylüyor.
11 Mart Kim Milyoner olmak ister Pınar Kartal
Osmanlıda Önceki padişahın sikkelerine el koyanlara ne denirdi? Mangır Avcısı Bakır Bulucu İz toplayıcısı Gümüş Arayıcısı  Cevap: Gümüş Arayıcıları

Yarışmaya Çanakkale Ayvacık’tan katılan 43 yaşındaki Nebile Bayrak, aslen Sinoplu. İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu olan Nebile Hanım, on altı sene bankacı olarak çalıştıktan sonra istifa edip Kaz Dağları’na yerleşmiş. Çevrenin korunması ve yaşatılması için çalışmalara katılan Nebile Bayrak, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı ailesi ve arkadaşlarıyla paylaşmayı planlıyor.
11 Mart Kim Milyoner olmak ister Nebile Bayrak
21 yaşındaki yarışmacımız İrem Aydın, aslen Artvinli. Yarışmaya İstanbul’dan katılan İrem Hanım, İstanbul Gelişim Üniversitesi Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Bölümü mezunu. Bir havayolu firmasında kabin memuru olarak çalışan İrem Hanım, iki yıldır tiyatroyla da ilgileniyor. Yarışmada 30.000 TL kazanmayı hedefleyen İrem Aydın, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı yeni taşındığı evin masrafları için harcamayı planlıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2019