Yoksul Akraba Dizisi Oyuncuları Haberleri Kanalı Konusu Bilgileri

Ntc Medya tarafından yeni bir dizi ekranlara getirecek 2019 yılında çıkması beklenen yeni dizinin adı Yoksul Akraba dizisi olarak belirlendi. Yoksul Akraba dizisi daha önce kırgın çiçekler dizisi ile adını duyurmuş birçok oyuncuyu barındırdığı gibi yapımcı firma Ntc medya da oldukça iddialı yepyeni bir dizi olan Yoksul Akraba dizisi ile yeniden büyük bir başarı yakalamak ve büyük ihtimal ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve pazartesi günleri başlaması beklenen Yoksul Akraba dizisi ile uzun ömürlü bir diziyi piyasaya sürmek istiyor.

Son yıllarda en başarılı dizi yapımcılarına birisi olan Ntc Medya uzun süredir adını sakladığı ve kimseye duyurmak istemediği yeni dizisinin adının yoksul akraba olduğu belirtildi. Bu sezon pazartesi günleri Atv’de ekrana gelen Can Kırıkları dizisinde reytingler den dolayı hayal kırıklığına uğrayan ATV Pazartesi günlerine yepyeni bir dizi başlatmak istiyor ve bu yeni dizinin kırgın çiçekler dizisi gibi uzun ömürlü ve güçlü bir yapım olması için ayrıca söz ve çukur gibi dizilerin karşısında durabilecek güçlü bir yapım olmasına dikkat ediyor.

Yoksul Akraba dizisi Atv de başlıyorNtc medya’nın hazırlamış olduğu yeni dizi Yoksul Akraba Çok yakında oyuncu kadrosunun belli olmasıyla birlikte Atv’de izleyenlerin beğenisine sunulacak. 2019 yılının ilk aylarında çekimlerden başlanacak olan yoksul akraba dizisinin Şubat sonu veya Mart başı gibi ilk tanıtımlardan yayınlanması bekleniyor. Daha önce ATV ekranlarında 2 dizisi ekrana gelen Ntc Medya yeni dizisi ile bakalım başarılı olabilecek mi ve ATV uzun bir aradan sonra pazartesi günlerine uzun ömürlü bir dizi koyabilecek mi oldukça merak ediliyor.

Bunu Görmelisin!  Su ve Hafız Dizisi Oyuncuları Yapımcı Yönetmeni Konusu Özeti Kanalı

Yoksul Akraba dizisinin oyuncu kadrosu konusu özeti hikayesi henüz net olarak belli olmadı. Ancak 2019 yılının Şubat sonunda oyuncu seçimlerinin bitmesi ve dizi ile ilgili çalışmaların kesin bir şekilde başlaması bekleniyor. Bu çalışmaların ardından yoksul akraba dizisinin oyuncu kadrosu hakkında sizlere net bilgiler yazabileceğiz. Geçtiğimiz sezon dizisi erken final yapan Zeynep Çamcı‘nın Yoksul Akraba dizisinde rol alacağı ve bu role oldukça uygun bir isim olduğu sosyal medyada dile getirilirken diğer oyuncuların kim olacağı hakkında henüz net bilgiler bizlere ulaşmadı.Yoksul Akraba dizisi oyuncu kadrosu

Yoksul Akraba dizisinin oyuncu kadrosuna ilk olarak teklif götürülen Zeynep Çamcı yoksul akraba dizisinden gelen bu teklifi kabul edecek mi ilerleyen günlerde net olarak sizlere yazacağız. Şimdilik yoksul akraba dizisinin teklif götürülen ilk oyuncusu Zeynep Çamcı olurken Zeynep Çamcı’nın yoksul akraba dizisinden gelen bu teklifi büyük ihtimalle kabul edeceği ancak diğer oyuncuların ve özellikle başrol oyuncularının da kimler olacağı oldukça merak ediliyor.

Zeynep Çamcı 1986 Bodrum doğumlu. Oldukça başarılı bir oyuncu olan Zeynep Çamcı 2011 yılında Leyla ile Mecnun, 2011 de Adını Feriha Koydum Emirin Yolu, 2012 de Beni Böyle Sev, 2012 Canımın İçi, 2016 da Seviyor Sevmiyor, 2017 de Kara Yazı ATV ekranlarında yayınlandı. 2019 yılında başlaması beklenen Yoksul Akraba dizisi detaylarını haberlerini oyuncu kadrosunu yapımcı yönetmen ve konusunu kanalını sizlere bu sayfadan aktarmaya devam edeceğiz.

Bunu Görmelisin!  Osmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman?

Biran Damla Yılmaz Yoksul Akraba dizisi kadrosundaMehmet Yiğit Alp’in patronu olduğu NTC Medya “Yoksul Akraba” kod adlı iddialı bir dizinin hazırlıklarına başladı. Diziyle ilgili cast çalışmaları devam ederken, kulislerde başrol kadın oyuncusunun Kırgın Çiçekler dizisiyle yıldızı parlayan Biran Damla Yılmaz olacağı konuşuluyor. Şimdilik hoşça kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yoksul Akraba Dizisi Oyuncuları Haberleri Kanalı Konusu Bilgileri (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2019