Youtube Çekilişlerine Nasıl Katılınır Başvuru Formu Nereden

Youtube çekilişlerine nasıl katılınır? Son zamanlarda para ödüllerinden telefonlara hatta arabalara kadar youtuber lar ödül dağıtmaya başladı. Peki ama bunu nasıl yapıyorlar ve youtube çekilişlerine katılmak için için ne yapmak lazım nereden nasıl takip edebiliriz ? Güncel çekilişler ve ödüller neler.

Youtube Çekilişlerine Nasıl Katılınır Başvuru Formu Nereden

Youtube Çekilişleri

Ünlü Youtuber’lar reklamlardan elde ettikleri gelirlerin bir kısmını takipçileri ile paylaşma kararı aldı. Kendi kanalları üzerinden hem reyting yakalıyorlar hem de canlı yayınlarda çekiliş yapıyor ya da çeşitli yarışmalar ile ciddi ödül dağıtımı yapmaktalar.

Youtube Çekilişleri

Youtube Yarışmalarına Nasıl Katılınır Başvuru Formu

Yarışmalara katılmak için şartları sağlamanız gerekiyor. Tabi bunu her youtuber kendi alanında özgür olduğu için kendisi belirlemektedir. Sizlerin de bu kanalları takip etmeniz gerekiyor. Mesela Enes Batur komedi alanında hizmet vermekte iken makyaj alanında kendinize güveniyorsanız zaman zaman yarışmalar düzenleyen youtube hesaplarını takip edip markajınıza almanız gerekmektedir.

Youtube Yarışmalarına Nasıl Katılınır Başvuru Formu

Youtube Ödülleri

Video sitesi olarak hayatımıza dahil olan sonrasında Google ile yaptığı anlaşma sonrasında reklam partneri olarak hizmet vermeye başlayan kanalın içerik sağlayıcıları ödüller vererek takipçi üretiyor. Başvuru formu nereden yapılır diye net bir şey yoktur. Sizin alanınız hangi kanal ile bağdaşıyor ise her gün verilen ödüllerden birisini kazanma şansınız olabilir.

Youtube Ödülleri

Youtube Yarışmalarına nasıl katılınır çekilişlerinden ödüller nasıl alınır ? Hangi kanallarda ne ödüller veriliyor ünlü youtuberlar arabasına kadar dağıtıyor. Siz neden her gün verilen hediyeleri kazanmak için başvuru yapmayasınız ki?

Youtube Yarışmalarına nasıl katılınır çekilişlerinden ödüller nasıl alınır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2019