Yüksek Topuklar Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı Haberleri

Kanal D ekranlarında yeni biz dizi daha yayınlanmak için gün saymaya başladı. Adı Yüksek Topuklar olarak belirlenen yeni dizinin adı ilerleyen zamanda değişebilir ama şimdilik Yüksek Topuklar olarak biliniyor. Yüksek Topuklar Oyuncuları kimler Yüksek Topuklar dizi Kadrosu Konusu Kanalı Haberleri bu sayfada sizlere sunulacak. Felix Medya’nın yeni dizisi Yüksek Topuklar hakkındaki detaylı haberle:

Yüksek Topuklar dizisinin Yönetmeni Yapımcısı kim? Yüksek Topuklar dizisi hakkında ilk olarak yönetmenin kim olduğunu yazalım. Yüksek Topuklar dizisinin yönetmenliğini Eda Teksöz’ün üstlenmesi bekleniyordu ama dizinin yeni yönetmeni geçtiğimiz hafta Vurgun dizisinden ayrılan Altan Dönmez oldu. Yüksek Topuklar dizisinin Yapımcısı ise Felix Medya oldu.

Yüksek Topuklar dizisinin konusu kanalı oyuncularıYüksek Topuklar dizisinin Özeti Konusu nedir, Yüksek Topuklar Hikayesinde neler olacak? ‘Yüksek Topuklar’da manken olan genç bir kız ve üç arkadaşının başından geçen şöhret, aşk ve ihanet hikayeleri ekranlara taşınacak. Oldukça fazla aksiyon sahnesinin olması planlanan dizide güzel bir kızın başından geçen olaylar yalın bir dille anlatılıyor..

Yüksek Topuklar dizisi Oyuncu kadrosu Karakterleri: Yüksek Topuklar dizisinin kadrosu henüz belli değil ama cast aşamasında olduğu belirtildi. Çok yakında kadronun şekillenmeye başlayacağı ve çekim yerlerine yakın alanlarda yardımcı oyuncuların ve figüranların da diziye dahil edileceği öğrenildi. Şimdilik oyuncu kadrosu belli olmayan Yüksek Topuklar dizisinin hazırlıkları son hız devam ediyor.

Yüksek Topuklar dizisi Hangi kanalda ve Ne Zaman başlayacak? Felix Medya’nın merakla beklenen yeni dizisi ‘Yüksek Topuklar’ın kanalı belli oldu! Genç bir manken ve 3 kız arkadaşının başından geçen olaylar ve şöhretin arka planını anlatacak diziyi Altan Dönmez yönetecek. 20 Mart‘ta çekimleri başlayacak diziyi Kanal D ekranlarında izleyeceğiz.

Yüksek Topuklar dizisi Nerede Çekiliyor? Cast çalışmaları devam eden ‘Yüksek Topuklar’ dizisinin nerede çekildiği konusunda bir kaç farklı bilgi var ancak kesinleşince detayları ile birlikte yazacağız. Yüksek Topuklar dizisinin çekimleri en çok İstanbul ilimizin sahil kıyılarında yapılacak. Yüksek Topuklar dizisi ilk fragmanı ile Mart sonunda ya da Nisan başında Kanal D’de tanıtımların başlaması bekleniyor.Yüksek Topuklar dizisi Defne Samyeli ve kızı Deren Talu

SON DAKİKA: Defne Samyeli ve kızı Deren Talu ile görüşmelerin devam ettiği ve dizide oynamalarının büyük olasılık olduğunu öğrendik. Defne Samyeli’ne mankenlik ajansının patronu teklifi yapıldığı ve kızı Deren Talu’ya ise mankenlik teklifinde bulunulduğu belirtildi. Yüksek Topuklar dizisi OYUNCU KADROSU kesinleştikçe buradan yazacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüksek Topuklar Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı Haberleri (1 Yorum)

  1. Aslıhan Malbora Batuhan Ekşinin birlikde oynayacağı bir dizi olsun artık.Bıktım Serenayda ,Tubadan yeniler olsun artık.

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2019