Yüreğimin Zarif Acısı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Trt1)

Yüreğimin Zarif Acısı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Trt1)…  Trt1 ekranlarında yeni diziler yayınlanmaya devam ediyor. TRT1 bu sezon yeni dizilerde çok başarılı ve yayınlanan her dizi seyirciden tam puan alıyor. Yeni dizileri böyle başarılı devam ederken de Trt1 yeni dizi projeleri ile anlaşma yapmaya devam ediyor.

Trt1 de yayınlanacak olan yeni dizinin adı da Yüreğimin Zarif Acısı. Yeni dizi hakkında bilgiler netleşmeye başladı. Yeni bilgilerle de konumuz güncellenmeye devam edecektir. Yüreğimin Zarif Acısı dizisinin yönetmeni, konusu, oyuncuları bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Yüreğimin Zarif Acısı dizisinin senaryosunu Şilan Avcı yazıyor. Şilan Avcı daha önce Yedi Güzel Adam dizisinin senaryosunu da yazmıştı. Dizinin yönetmenliğini ise Hakan Gürtop üstlenecek. Hakan Gürtop’u da daha önce Parmaklıklar Ardında dizisinin yönetmenliğini yaptığından hatırlıyoruz.

Yüreğimin Zaif Acısı dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılacak. Dizinin konusu şöyle; aynı mahalle de büyüyen ve aralarında gizli bir bağ bulunan İncelik, Şermin ve Ali’nin hikayesi anlatılacak bu dizide.  Yüreğimin Zaif Acısı dizisi konusu bilgilerini yukarıdaki konumuzda anlattık. Yüreğimin Zaif Acısı dizisi sizce tutar mı? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.